Jégkorong: április 22-én orosz-magyar meccsre kerülhet sor

2008.11.20. 09:59
Címkék
A magyar jégkorong-válogatott meghívást kapott a svájci jégkorong-világbajnokság szervezőitől Sierre városába, ahol az április 21 – 23. közötti edzőtáborban ahol április 22-én megmérkőzhet a világbajnok orosz válogatottal.
Pat Cortina a válogatott szövetségi kapitánya örült a meghívónak, de néhány nap gondolkodási időt kért mivel az időpont nagyon közel van a VB rajtjáig. A magyar csapatnak április 24-én Szlovákiával, 26-án Kanadával és 28-án Fehéroroszországgal kell majd játszania.Utoljára 1964 január 29-én az innsbrucki téli olimpián találkozott egymással a két válogatott. A 44 évvel ezelőtti mérkőzésen 19–1-es eredmény született. Nem ide.
Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar csatából

Tenisz
4 perce

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok

F1
21 perce

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
25 perce

A Pécs és a BEAC női kosárlabdacsapata sem vállalta a nemzetközi kuparészvételt

Kosárlabda
28 perce

Gennaro Gattuso lett a Lazio vezetőedzője

Olasz labdarúgás
58 perce

„Felébresztjük a királyt!” – hajnalban a királyi palotáig vonultak a norvég szurkolók a második győztes meccs után

Foci vb 2026
1 órája

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
1 órája

Vas Blanka nem indul a mezőnyversenyben az országúti kerékpáros ob-n

Kerékpár
1 órája
Ezek is érdekelhetik