NHL: mindkét New York-i csapat szétlövés után tudott győzni

2008.11.18. 10:28
Címkék
A észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) 41. játéknapján mindkét New York-i csapat hazai körülmények között léphetett pályára, és mindkettejük mérkőzése csak a szétlövés után dőlt el. A Rangers és az Islanders is kanadai ellenfelet látott vendégül: előbbi az Ottawát, utóbbi a Vancouvert verte meg 2–1-re.

NHL

41. JÁTÉKNAP
New York Islanders–Vancouver Canucks 2–1 – szétlövés után
Toronto Maple Leafs–Boston Bruins 2–3
Nashville Predators–San Jose Sharks 1–4
Detroit Red Wings–Edmonton Oilers 4–0
New York Rangers–Ottawa Senators 2–1 – szétlövés után

NHL

41. JÁTÉKNAP
New York Islanders–Vancouver Canucks 2–1 – szétlövés után
Toronto Maple Leafs–Boston Bruins 2–3
Nashville Predators–San Jose Sharks 1–4
Detroit Red Wings–Edmonton Oilers 4–0
New York Rangers–Ottawa Senators 2–1 – szétlövés után


A részletekről cikkünkben olvashat.
Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar csatából

Tenisz
6 perce

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok

F1
23 perce

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
27 perce

A Pécs és a BEAC női kosárlabdacsapata sem vállalta a nemzetközi kuparészvételt

Kosárlabda
30 perce

Gennaro Gattuso lett a Lazio vezetőedzője

Olasz labdarúgás
1 órája

„Felébresztjük a királyt!” – hajnalban a királyi palotáig vonultak a norvég szurkolók a második győztes meccs után

Foci vb 2026
1 órája

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
1 órája

Vas Blanka nem indul a mezőnyversenyben az országúti kerékpáros ob-n

Kerékpár
1 órája
Ezek is érdekelhetik