Vb 2010: C. Ronaldo specialistához megy, kihagyja a pótselejtezőt?

2009.11.04. 22:01
Címkék
Könnyen lehet, hogy Cristiano Ronaldo nélkül kell megvívnia a Bosznia-Hercegovina elleni világbajnoki pótselejtezőt a portugál labdarúgó-válogatottnak, mivel a Real Madrid támadója továbbra is bajlódik a bokájával.

Ahogy arról beszámoltunk, Cristiano Ronaldo nem vett részt a királyi gárda mai edzésén, és bizonyos, hogy nem játszik a szombati, Atlético elleni bajnoki derbin.

És bár a portugál támadó holnap MRI-vizsgálatra megy, spanyol híradások szerint mindenképpen felkeresi a holland specialistát, Niek van Dijkot, aki 2008 nyarán ugyanezt a bokáját már műtötte. Ronaldo lába igen nehezen gyógyul, ödémás a jobb bokájában a sérült ugrócsont, és ennek okát kellene megtalálniuk a szakembereknek.

A hírek szerint a Real Madrid hivatalosan is felveszi a napokban a kapcsolatot a portugál szövetséggel, és kéri, hogy Carlos Queiróz szövetségi kapitány ezúttal ne hívja be Cristiano Ronaldót a pótselejtezőre készülő válogatott keretbe.

Legfrissebb hírek

Alessandro Chiappini: Hiányoznak a karakteres játékosok

Röplabda
3 perce

Világbajnok kapussal erősített a Chelsea – hivatalos

Angol labdarúgás
4 perce

Nyitott lehet a verseny mindkét nemnél – kezdődik a US Open

Tenisz
22 perce

Elhalasztották Pogacar műtétjét – versenyezhet még az idényben?

Kerékpár
24 perce

Az ETO szupercseréje, Huszár Marcell szereti a rivalizálást

Labdarúgó NB I
50 perce

Öttusa-vb: 24 év után cseh siker, Koleszár Mihály 8., Szép Balázs 12. lett

Egyéb egyéni
1 órája

Női tekvandó-vb: Patakfalvy Luca kilencedik lett

Egyéb egyéni
1 órája

Varga Ádám, Lucz Anna és női kenunégyesünk világbajnoki ezüstérmes, férfi kenukettesünk harmadik Poznanban

Kajak-kenu
1 órája