Vb 2010: a német válogatott kikapott a Mainz fiataljaitól

2009.10.07. 14:23
Címkék
Gőzerővel készül a német labdarúgó-válogatott a szombati, Oroszország elleni világbajnoki-selejtezőre, amely az egyenes ági kijutásról dönt majd a két csapat között. Mivel a mérkőzést műfüvön játsszák, a Nationalelf a számára szokatlan borításon gyakorol, egyelőre nem sok sikerrel.

A csapat kedd este négyszer 15 perces mérkőzést játszott a Bundesligában szereplő Mainz fiataljai ellen, és ezen 1–0-s vereséget szenvedett.

Hansi Flick, a német válogatott segédedzője elmondta, hasznos volt a találkozó, mivel olyan játékosok ellen léptek pályára, akik hozzá vannak szokva a műfűhöz.

A találkozó után néhány válogatott labdarúgó izomfájdalmakra panaszkodott, emiatt a vezetők lemondtak egy újabb műfüves felkészülési meccset.

Legfrissebb hírek

Hétfői sportműsor: NB II-es mérkőzés; Arsenal- és Barcelona-meccs; US Open

Minden más foci
1 órája

Futballország tengerpartján – Pór Károly publicisztikája

Spanyol labdarúgás
1 órája

A messziről jött ember – Szeleczki Róbert jegyzete

Egyéb egyéni
1 órája

Három magyar világbajnoki cím; Az amerikai álom kapujában Odnoga Lotti

E-újság
1 órája

Ligue 1: először nyert a Rennes és a Paris FC

Francia labdarúgás
2 órája

Hungarian Darts Trophy: Ross Smith a bajnok, a döntőben lemosta Andersont

Egyéb egyéni
2 órája

Két öngól kellett hozzá, de több mint nyolc év után újra élvonalbeli bajnokit nyert a Depor

Spanyol labdarúgás
2 órája

NFL: visszatér a liga történetének egyik legjobb védője

Amerikai sportok
2 órája