Euro 2012: Sokkal több helyzetünk volt, mint nekik - Pepe

Vágólapra másolva!
2012.06.09. 23:48
Címkék
A portugál labdarúgó-válogatottat irányító Paulo Bento szerint igazságtalanul kaptak ki 1–0-ra a németektől az Európa-bajnokság B-csoportjának második mérkőzésén.

„Az első félidőben Németország játszott fölényben, de a második játékrészben rendeztük sorainkat, és mi uraltuk a meccset. Szerencsétlen gólt kaptunk, amire jól reagáltunk. Az eredmény nem igazságos" – kesergett a találkozó után Paulo Bento.Paulo Bento.

Játékosa, Pepe szintén úgy látja, hogy nem a jobbik csapat nyert.

„Sokkal több helyzetünk volt, mint nekik – kezdte a Real Madrid hátvédje. – Jól védekeztünk és jól kontráztunk, szerintem magas szinten játszottunk. Négy remek képességű válogatott van a csoportban, a dánok a hollandok ellen bizonyították, hogy milyen nagyszerű csapatot alkotnak. Ma azonban magunknak és a kívülállóknak is megmutattuk, hogy tovább tudunk jutni, ha így játszunk a többi meccsünkön is.”

A Manchester Unitedet erősítő Nani a balszerencsére panaszkodott.

„Rengeteg beadásunk volt, de sajnos egyiket sem sikerült gólra váltanunk. Jól játszottunk, de nem volt szerencsénk” – értékelt a szélső.

Legfrissebb hírek

Döntöttek a Lyonról, marad az élvonalban a klub

Francia labdarúgás
15 perce

Kövesd élőben a Kékszalagot!

Egyéb egyéni
21 perce

Öt szezon után visszatér a Sepsi OSK-hoz a Nyíregyháza kapusa

Labdarúgó NB I
21 perce

Megérkeztek az új bronzérmek Párizsból

Egyéb egyéni
43 perce

Egy év börtönbüntetést kapott Carlo Ancelotti

Spanyol labdarúgás
56 perce

Bejelentette visszavonulását a tenisz egyik legszínesebb egyénisége

Tenisz
1 órája

Zsankó Petra feladta a női Girót, a pöttöm Gigante nagy győzelmet aratott

Kerékpár
1 órája

Wimbledon: simán verte orosz ellenfelét Swiatek, Bencic Andrejevát is kiejtette

Tenisz
1 órája
Ezek is érdekelhetik