Euro 2012: Balotelli combproblémák miatt csak limitáltan edzett

2012.06.05. 18:48
Címkék
Mario Balotelli elővigyázatosságból könnyített edzésmunkát végzett csak az olasz labdarúgó-válogatott kedd délelőtti, utolsó gyakorlásán, mielőtt az együttes elrepült volna Lengyelországba.
A Manchester City renitens támadója combproblémák miatt nem végzett teljes értékű edzésmunkát, a Juventus védője, Andrea Barzagli viszont az egész programot kihagyta sérült vádlija miatt – az ő szerepléséről az előzetes hírekkel ellentétben pénteken dönt az edzői kar. Barzagli távollétében Cesara Prandelli ismét a Roma középpályását, Daniele De Rossit próbálta ki a háromemberes védősor közepén, mellette Leonardo Bonucci és Giorgio Chiellini alkotta még ezt az egységet, a szélen megsegítve Iganzio Abatével (és Cristiano Maggióval) a jobb, és Federico Balzarettivel (és Emanuele Giaccherinivel) a bal oldalon. A támadószekcióban Balotelli limitált szereplése után Antonio Cassano és Sebastian Giovinco alkotott először duót, majd Antonio Di Natale és Fabio Borini kettőse következett. Az együttes 15.30-kor indult útnak a lengyel-ukrán közös rendezésű Európa-bajnokságra, és még ma (19 órától) újabb edzésen vesznek részt a játékosok a Pilduski-stadionban.
Legfrissebb hírek

Szerb Szuperliga: Napredak–Topolya

Minden más foci
36 perce

NB III: megszakította hétmeccses nyeretlenségi sorozatát az ETO Akadémia

Labdarúgó NB II
1 órája

Csomai József: Érdekesen, barátsággal, kíváncsian

Utánpótlássport
2 órája

Női jégkorong: a csapatkapitány szerint a feljutás a magyar válogatott célja

Jégkorong
2 órája

Francia állami elismerés magyar sportdiplomatáknak – Kamuti Jenő és Szabó László aranyérmet vehetett át a francia nagykövettől

Egyéb egyéni
2 órája

Már nem Gennaro Gattuso az olasz szövetségi kapitány – hivatalos

Olasz labdarúgás
3 órája

Mbappé: a kettős állampolgároknak hamarabb kellene dönteniük

Francia labdarúgás
3 órája

A Debrecen hat góllal legyőzte az UVSE-t a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
4 órája
Ezek is érdekelhetik