El: a célfutball győzött - véli a Videoton középpályása

2012.07.27. 00:50
Címkék
Tóth Balázs és Szolnoki Roland is nyilatkozott a Nemzeti Sport Online-nak a Videoton–Slovan Bratislava labdarúgó Európa-liga-selejtező után. A fehérvári együttes idegenben lőtt góllal jutott túl a szlovák csapaton a második selejtezőkörben, a harmadik fordulóban a belga Gent lesz a magyar egylet ellenfele.

„Tudtuk, hogy nagyon nehéz ellenfél a Slovan Bratislava, a hazai pálya azonban nagy előnyt jelentett számunkra – vágott bele a mérkőzés után Szolnoki Roland az NSO-nak. – A szurkolók kitettek magukért, a hangulat fantasztikus volt, a csapat pedig végig nagyon egyben volt elől és hátul is. Voltak helyzeteink, ám nem tudtuk gólra váltani ezeket, de szerencsére nem is kaptunk gólt.”

„A mai meccsen igazi csapatként működtünk – kezdte Tóth Balázs. – Egy erős együttes ellen jutottunk tovább, ami növeli a siker értékét. Fegyelmezetten és odaadással játszottunk, azt hoztuk, amit az edző kért. Nagy dolog a Slovan kiejtése, de úgy érzem, megérdemelten mentünk tovább. Úgy játszottunk, ahogy a nemzetközi porondon kell. Ezen a szinten a szervezettség a legfontosabb és a célfutball. Mi voltunk jobbak ebben, így megérdemelten jutottunk tovább.”

Legfrissebb hírek

Kilencedszer kerül majd szembe Szoboszlai Dominik és Erling Haaland

Angol labdarúgás
6 perce

Gerwyn Price rendkívül erős játékkal nyerte meg a darts PL manchesteri állomását

Egyéb egyéni
6 órája

Pénteki sportműsor: FTC-Rail Cargo Hungaria–Alba Fehérvár KC

Minden más foci
7 órája

Férfi kosár Euroliga: nagy fordítás a Hapoel Tel-Avivtól, a Partizan nyerte a belgrádi derbit

Kosárlabda
8 órája

Svec Anna Sába főszereplésével nyert a győri vízilabdacsapat

Vízilabda
8 órája

Isabel Damborena Puskas: Nagyapám jobb ember volt, mint labdarúgó

Magyar válogatott
8 órája

A Nyíregyháza kiütötte az Aramis SE-t a futsal NB I felsőházában

Labdarúgó NB I
9 órája

A francia sportminiszter kitüntette Kamuti Jenőt és Szabó Lászlót

Egyéb egyéni
9 órája
Ezek is érdekelhetik