El: 3000 nézőt várnak a paksi meccsre, már melegítenek a csapatok

RÓNAI GÁBOR jelenti TromsőbőlRÓNAI GÁBOR jelenti Tromsőből
2011.07.21. 18:47
Címkék
Lassan szállingóznak a nézők a tromsői stadionba, a Paks elleni visszavágót megelőzően, fél órával a kezdés előtt 500 néző foglalt helyet a lelátón.

A Nemzeti Sport helyszínen tartózkodó tudósítójának a helyi újságírók azt mondták, hogy 3000 néző lesz a meccsen, már látni is a kerítésnél, hogy érkeznek a szurkolók, de hömpölygésről túlzás lenne beszélni.

A pálya műfüves, csúszik, mert a meccs előtt is folyamatosan locsolták, így az biztos, hogy gyorsabban megy majd a labda rajta.

Először a Paks ment ki a „műgyepre” melegíteni, utána a hazaiak. A Tromsö nagy sztárja, Sigurd Rushfeldt sérült, nincs is nevezve, ez kedvezhet a tolnai együttesnek.

A találkozóról élő szöveges tudósítást olvashat a Nemzeti Sport Online-on!

Legfrissebb hírek

Norris letaszította az élről a Ferrarit a hungaroringi időmérő előtt

F1
1 perce

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu Eb: három arany és egy bronz Szegeden

Kajak-kenu
2 perce

Vívó-vb: Dósa Dániel bronzérmes Hongkongban

Egyéb egyéni
33 perce

Takács Péter elégedett a diósgyőri kerettel; Fehérváron jól sikerült a felkészülés

Labdarúgó NB II
43 perce

Strandröplabda Eb: Nagy bennünk a bizonyítási vágy – Villám Lilla

Röplabda
51 perce

Szoros meccsen győzelem Ausztrália ellen, a magyar férfi pólóválogatott finalista a sydney-i vk-döntőn

Vízilabda
1 órája

A kick-box három szakága is ott lesz az Európai Játékokon

Egyéb egyéni
1 órája

Halász Bence: Nagy kedvvel megyek vissza Budapestre

Atlétika
1 órája