A Debrecen a Sampdoria ellen aratott 2–0-s sikerével fejezte be az őszi idényét. A siker főszereplői tekintettek vissza a mögöttük hagyott időszakra és értékelték az Európa-liga csoportkörét.
| |
| |
Legfrissebb hírek

Jön a folytatás!
Foci vb 2026
59 perce
Ezek is érdekelhetik





