nemzetisport.hu 2015.10.28 00:07 Frissítve: 2015.10.28 06:37

Szerdai sportműsor: pályán az FTC, az MU, a Barca és a Juve

Futballdömping lesz szerdán! Magyar, Német és Spanyol Kupa, angol Ligakupa és olasz Serie A a kínálatban. Labdarúgás mellett kézilabdát, jégkorongot, kosárlabdát, lósportot, sznúkert, teniszt és vízilabdát is nézhetünk a televízióban.

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM  

MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK

13.30: Szeged 2011 (NB II)–DVSC
13.30: ZTE FC (NB II)–Újpest
13.30: Tiszaújváros (NB III)–Inter CDF (BLSZ I)
17.00: Budapest Honvéd–Kozármisleny (NB III)
17.00: Nyíregyháza (NB III)–Soproni VSE (NB II)
18.00: Ferencváros–Csákvár (NB II) – élőben az NSO-n!
18.00: Haladás–Videoton (Tv: M4) – élőben az NSO-n!

NB III
12. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSEK
KÖZÉPCSOPORT

13.30: Pénzügyőr–Komlói Bányász
NYUGATI CSOPORT
13.30: Csepel–Tatabánya

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ

20.45: Atalanta–Lazio
20.45: Frosinone–Carpi
20.45: Verona–Fiorentina
20.45: Milan–Chievo
20.45: Napoli–Palermo
20.45: Roma–Udinese
20.45: Sassuolo–Juventus (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Torino–Genoa

ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ

20.45: Manchester City–Crystal Palace
20.45: Liverpool–AFC Bournemouth (Tv: DIGI Sport2)
20.45: Southampton–Aston Villa
21.00: Manchester United–Middlesbrough (II.) (Tv: DIGI Sport3)

NÉMET KUPA
2. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

19.00: Viktoria Köln–Bayer Leverkusen
19.00: Sandhausen (II.)–Heidenheim (II.)
19.00: Borussia Dortmund–Paderborn (II.) (Tv: Sport2)
19.00: Freiburg (II.)–Augsburg
20.30: Carl Zeiss Jena (IV.)–Stuttgart
20.30: Reutlingen (V.)–Eintracht Braunschweig (II.)
20.30: Schalke–Mönchengladbach (Tv: Sport1)
20.30: Werder Bremen–1. FC Köln

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
4. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT), 1. MÉRKŐZÉS

20.30: Villanovense (III.)–Barcelona

EGYÉB FUTBALLPROGRAM

MLS, RÁJÁTSZÁS (A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, 1 MECCS)
csütörtök, 0.30: DC United–New England Revolution (Tv: Eurosport)
csütörtök, 3.00: Seattle Sounders–Los Angeles Galaxy (Tv: Eurosport)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG
20.45: Brazília–Új-Zéland, Chile
23.45: Dél-Korea–Belgium

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK 

JÉGKORONG, NHL
1.00: Washington Capitals–Pittsburgh Penguins, eredeti kommentárral (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

15.30: Grundfos-Tatabánya–Mol-Pick Szeged (Tv: M4)
NÉMET KUPA
18.55:
Gummersbach–Flensburg (Tv: DIGI Sport3)
SEHA-LIGA
18.55:
Borac–MVM Veszprém (Tv: DIGI Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA
17.45:
Szolnoki Olaj–Zenit Szentpétervár (Tv: Sport1)
17.00: Unyiksz Kazany–Arisz Thesszaloniki (Tv: Eurosport2)
19.00: Galatasaray–Hapoel Jeruzsálem (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
13.43: 
lóverseny, futam (Tv: Sport2) 

SZNÚKER
7.30:
 nemzetközi bajnokság, 3. nap, Tacsing (Tv: Eurosport)
12.30: nemzetközi bajnokság, 3. nap, Tacsing (Tv: Eurosport) 

TENISZ
8.00: 
WTA-világbajnokság, Szingapúr (Tv: DIGI Sport2)
12.30: WTA-világbajnokság, Szingapúr (Tv: DIGI Sport1)
16.00: ATP-torna, 2. nap, Bázel (Tv: Sport2)

ÚSZÁS, VILÁGKUPA
9.00:
1. nap, Tokió (Tv: DIGI Sport1) 

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA

18.30: ZF-Eger–Olympiakosz (Tv: DIGI Sport1) 
20.00: A-Híd-OSC Újbuda–Jug Dubrovnik (Tv: M4)

2021.09.20 14:37:07

Egyéb egyéni CSILLAG PÉTER

„A forró húsleves, amelyet kapkodva kell megenni, nekem ez a futballal járó szent hevület.”

2021.09.20 10:21:39

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

Megjelent a Túrázás magazin, 84 oldalon kínálunk érdekességeket a természetjárás világából.

2021.09.17 13:21:33

Egyéb egyéni KOHÁN GERGELY

Idén nyáron megszerezte karrierje 15. érmét: mind közül a legértékesebbet, az olimpiai aranyat.