Csupasport: az esőben futás szépségei és jó tanácsok
Az elmúlt napok időjárása nem igazán kedvezett a futóknak, pedig alapból nem is olyan rossz esőben futni. Persze nem a függönyszerűen szakadó, dörgő-villámló viharban, hiszen akkor valóban veszélyes lehet kint tartózkodni. Hanem amikor „csak” esik, monotonan, szemerkélően, netán picit erősebben, de még nem okoz gondot akár egy órát mozgással tölteni a szabadban.
A Csupasport összeszedett néhány érvet, miért is jó esőben futni, és hasznos tanácsokat is ad azoknak, akik kipróbálnák magukat a pocsolyák között.
Az esőben futásról szóló cikket ide kattintva olvashatja el.
Legfrissebb hírek

Megválasztották az év kerékpárútjait
Csupasport
2026.06.04. 14:40
Ezek is érdekelhetik







