Mind az öt mérkőzésén kikapott, így nyeretlenül esett ki a csütörtöki csoportküzdelmek után a kétszeres címvédő Nagy Krisztián az asztaliteniszezők Top 12 bajnokságán, az ob utáni legfontosabb hazai egyéni versenyen.
A Marczibányi téri Ormai László Csarnokban zajló tornán a férfiaknál az első csoportból Jakab János és Pattantyús Ádám, a másodikból Fazekas Péter és Lakatos Tamás jutott az elődöntőbe. A nőknél a papírformának megfelelően Madarász Dóra és Pergel Szandra, illetve Ambrus Krisztina és Braun Éva került a legjobb négy közé.
A szokásoknak megfelelően a résztvevők két hatos csoportban körmérkőzést vívtak egymással, majd az első két-két helyezett jutott az elődöntőbe.
ASZTALITENISZ TOP 12
TOVÁBBI PROGRAM
PÉNTEK
női (Madarász–Braun, Ambrus–Pergel) és férfi (Jakab–Lakatos, Fazekas–Pattantyús) elődöntő 16.00
női és férfi döntők 17.00
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45

Póta Georgina: A pingpong újra menő lehet, mint régen
Egyéb egyéni
2026.05.21. 14:45
Ezek is érdekelhetik




