Vívás: 30 milliós beruházással felújított terem Gödöllőn

MTI MTIMTI MTI
2008.12.18. 13:33
Címkék
Megújult a vívóterem Gödöllőn a Szent István Egyetem, ahol 30 millió forintos beruházás eredményeként az eddigieknél jobb körülmények között sportolhatnak a fiatalok – közölte a GEAC Gödöllői Egyetemi Atlétikai Klub vívószakosztályának vezetője csütörtökön az MTI-vel.
Gémesi Levente elmondta, hogy a 250 sportolót tömörítő vívószakosztály tagjai eddig az egyetem régi épületének pincéjében berendezett, levegőtlen teremben edzettek, és itt tartották a versenyeket is. Ezért a helyi önkormányzat, az egyetem és a kivitelező cég, a GÉV Huniber Kft. közös beruházásával a termet korszerűsítették, modern öltöző, szociális helyiségek is helyet kaptak, és egy klubtermet is kialakítottak. Egy időben hat páston gyakorolhatnak a sportolók, a szellőzőberendezés pedig állandóan friss levegőt biztosít – tette hozzá.
Legfrissebb hírek

Szurkolói pillanatok

Foci vb 2026
6 perce

Vb 2026: Argentína–Ausztria 0–0

Foci vb 2026
15 perce

Meglepődött magán a hajrában – ezüstérmet nyert az Európa-kupán

Csupasport
17 perce

Vonulnak az osztrák drukkerek is

Foci vb 2026
29 perce

Elözönlötték Dallast az argentin drukkerek

Foci vb 2026
45 perce

Sportlövészet: Nagy Ákos Károly negyedik a junior-világbajnokságon

Utánpótlássport
52 perce

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről

Egyéb egyéni
57 perce

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
59 perce
Ezek is érdekelhetik