Cselgáncs: az Atomerőmű és a KSI győzött a csapatbajnokságban

MTI MTIMTI MTI
2008.12.08. 01:59
Címkék
A férfiaknál az Atomerőmű SE, a nőknél pedig a KSI nyerte a cselgáncsozók csapatbajnokságát, amelyet az UTE Megyeri úti csarnokában rendeztek.
A paksi együttesben tatamira lépett Kovács Antal, Barcelonai olimpia bajnoka, aki mind a négy mérkőzését ipponnal söpörte be. Az 1992-es játékokon ugyancsak dobogós Csák József, Hajtós Bertalan és Csősz Imre szintén megjelent az ob-n, ők azonban nem mérkőztek, csupán szurkoltak. Nem úgy a nagyon is aktív Bor Barna, aki a nehézsúlyban Kovácshoz hasonlóan mind a négy meccsén ellenállhatatlan volt.A 2005-ben világbajnok Braun Ákos két vereséggel és egy győzelemmel zárt. Vesztes összecsapásai közül az egyiket az MTK-ban ezúttal bemutatkozó Ungvári Miklóssal vívta 73 kg-ban. A kétszeres világbajnoki bronzérmes Ungvári kokával bizonyult jobbnak.

CSELGÁNCS CSAPATBAJNOKSÁG

EREDMÉNYEK
FÉRFIAK
1. Atomerőmű SE
2. Honvéd
3. Szeged
4. MTK-Erzsébetváros
5. TFSE

NŐK
1. KSI
2. Honvéd
3. Leányvár

CSELGÁNCS CSAPATBAJNOKSÁG

EREDMÉNYEK
FÉRFIAK
1. Atomerőmű SE
2. Honvéd
3. Szeged
4. MTK-Erzsébetváros
5. TFSE

NŐK
1. KSI
2. Honvéd
3. Leányvár
Legfrissebb hírek

Fucsovics Márton visszalépett a mallorcai tenisztornától

Tenisz
6 perce

Vb 2026: ételfutártól rendeltek az elégedetlenkedő szenegáliak; gond volt a kapitány szerződésével is

Foci vb 2026
10 perce

A címvédő argentin válogatott kapitánya az ivószünetet bírálja

Foci vb 2026
14 perce

Wimbledon: Piros Zsombor nyert a selejtezőben

Tenisz
17 perce

NS-infó: távozik a Nafta magyar sikeredzője, Bozsik József

Minden más foci
46 perce

Erling Haalandtól várják a gólokat, de ez nem meglepő

Foci vb 2026
48 perce

Vb 2026: a török szövetség elnöke kiállt a kapitány mellett

Foci vb 2026
52 perce

Nagyváradról érkezett a Csíkszereda harmadik nyári szerzeménye

Minden más foci
55 perce
Ezek is érdekelhetik