Szupersport-vb: Talmácsi kezdett a legjobban

2012.09.22. 00:14
Címkék
Európa egyik legjobb és legmodernebb versenypályáján kerül sor a hétvégén a szupersport-világbajnokság Portugál Nagydíjára. A magyarok közül Talmácsi Gábor kezdett a legjobban a pénteki napon, délutánra hat tizedet javulva a 16. helyen zárta az első időmérőt.  

"A pálya nagyon nehéz. Kijelenthetem, hogy az eddigi legnehezebb, amelyen valaha is motoroztam. Nem volt könnyű a mai nap, de keményen dolgozunk, hogy minden összeálljon. Minél több kilométerre van szükségem, illetve a motort is sokkal jobban a pálya karakterisztikákjához kell hangolnunk. Holnapra nagyon sok dolgon változtatni fogunk és igyekszek majd minél több időt a pályán tölteni, hogy memorizáljam az ideális íveket és felvegyem a szükséges ritmust"- mondta Talmácsi a nap végén.

A Team Toth versenyzői közül Németh Balázs 19., míg Tóth Imre 23. volt az első időmérőn. A csapatot több nehézség is hátráltatta, a motorblokkok cask késve érkeztek meg Portugáliába, majd péntek délelőtt Tóthnak akadt elektronikai hibája.

Legfrissebb hírek

Mbappé góljával vezet a francia válogatott

Foci vb 2026
8 perce

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
29 perce

Vb 2026: Franciaország–Irak 1–0

Foci vb 2026
46 perce

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
51 perce

Statisztikák: Messi vb-gólrekorder lett – és ez csak az egyik csúcsdöntése a sok közül

Foci vb 2026
51 perce

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
1 órája

Lionel Messi nem igazán gondolt a vb-rekordra a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája

Így néz ki a francia és az iraki öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik