BL-döntő: hangosak, de barátságosak a szurkolók Münchenben

Vágólapra másolva!
2012.05.19. 18:26
Címkék
A müncheni rendőrség jelentése szerint szombat késő délután minden rendben zajlott Münchenben, a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjének helyszínén. A német és az angol szurkolók barátságosak egymással, a legnagyobb incidens az egyik pályaudvaron történt, ahol angol szurkolók két görögtüzet meggyújtottak.

Angliából 30 ezer szurkoló érkezett Münchenbe, közülük csak 17 500-nak van jegye a döntőre. A rendre 3000 német és nyolc angol rendőr vigyáz.

„Nagyon hangos lett a város, de szerencsére békések a szurkolók, barátságos fesztiválhangulat van" – mondta a német DPA hírügynökségnek a helyi rendőrség szóvivője.

Legfrissebb hírek

Pintér Dániel kivételes élménye: Lionel Messivel együtt futballozhat; Varga Barnabás góljával bravúros FTC-győzelem Genkben

E-újság
4 órája

Pénteki sportműsor: Kazincbarcika–MTK, Marozsán Fritz ellen teniszezik

Minden más foci
4 órája

„Lábunkkal szóbaállanak” – Kő András publicisztikája

Minden más foci
4 órája

Le kellett volna zárni – Jakus Barnabás jegyzete

Kézilabda
4 órája

Robbie Keane: A gólunk után fantasztikusan futballoztunk

Európa-liga
4 órája

„Szinte biztos voltam benne, hogy a kapus elmegy valamelyik irányba” – Varga Barnabás a kihagyott büntetőjéről

Európa-liga
4 órája

A Bayern München kilenc ponttal legyőzte a Crvena zvezdát a kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
4 órája

Baráth Péterrel a soraiban győzött a Raków a Konferencialigában, Kovacevic mesterhármast szerzett Celjében

Európa-konferencialiga
5 órája
Ezek is érdekelhetik