Mourinho: „Ez egy olyan meccs volt, amelyen hét gólt szereztünk”

2008.11.05. 09:48
Címkék
Az Internazionale nem tudta megverni idegenben az Anorthosziszt a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. A 3–3-as döntetlennel záruló mérkőzés után José Mourinho, az olasz csapat vezetőedzője elmondta, véleménye szerint együttese hét gólt szerzett a mérkőzésen; hármat az ellenfél kapujába, hármat a sajátjába, és Esteban Cambiasso is betalált, csak a játékvezető nem adta meg a gólt.
Mourinho csapata nem tudott nyerni Cipruson
Fotó: Reuters
Mourinho csapata nem tudott nyerni Cipruson
Mourinho csapata nem tudott nyerni Cipruson
Fotó: Reuters
Mourinho csapata nem tudott nyerni Cipruson

Az Inter rendkívül izgalmas mérkőzést játszott kedden este Cipruson az Anorthoszisz ellen. A fordulatos találkozón hat gól született, mindkét csapat három alkalommal talált az ellenfél kapujába.

Tény, hogy az olasz csapat idegenben játszott, és a továbbjutása valószínűleg nem került veszélybe ezzel a döntetlennel, de a milánóiak nem lehetnek büszkék rá, hogy nem sikerült legyőzniük a kiscsapatot.

José Mourinho nem is kímélte csapata három gólt összeszedő védelmét. A portugál tréner szerint viszont egy szabályos gólt nem ítélt meg az Internek a játékvezető, bár a mester nem kritizálta a bírót.

„Nehéz kommentálni ezt a találkozót, persze az újságíróknak ezzel nem lesz gondjuk – mondta Mourinho a meccs után. – Olyan találkozó volt ez, amelyen hét gólt szereztünk. Háromszor mi voltunk eredményesek, és három találatot mi adtunk az ellenfélnek. És egy gólt Cambiasso is lőtt, de a játékvezető nem adta meg.”

„Nincs szerencsém a partjelzőkkel az európai kupameccseken – folytatta a tréner. – Amikor a javunkra kéne ítélni, akkor soha nem kapjuk meg az érvényes találatot, bár ebben az esetben a játékvezető és a segítője valószínűleg nem láthatták az esetet. Nem hibáztatom őket.”

Temuri Kecbaja, az Anorthoszisz vezetőedzője szerint igazságos eredmény született. A mester csak azt bánta, hogy a csoport másik meccsén a Panathinaikosz megverte a Werder Brement, mert így még a görögöknek is maradt esélyük a továbbjutásra. Persze bízik benne, hogy csapata legalább a harmadik helyet megszerzi vagy megtartja jelenlegi pozícióját.

Nézze meg a B-csoport mérkőzéseinek góljait, és a keddi játéknap összes találatát!

Legfrissebb hírek

0.14-es xG a két csapattól egy félidő alatt – eddig nem lesz klasszikus a Panama–Ghána

Foci vb 2026
35 perce

Panama meglepi Ghánát? – elkezdődött az első éjjeli meccs

Foci vb 2026
1 órája

2 gól, 7 lövés, 2 kulcspassz – Harry Kane lett a horvátok elleni vb-meccs legjobbja

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Ghána–Panama

Foci vb 2026
1 órája

Anglia megidézte a mitikus londoni döntőt, Kane utolérte Linekert a horvátok ellen

Foci vb 2026
1 órája

10 meccs, 0 gól – Cristiano Ronaldónak 2022 óta nem sikerül betalálnia nagy tornákon

Foci vb 2026
1 órája

Harry Kane: Teljes gázzal mentünk, és a horvátok nem tudták tartani a lépést

Foci vb 2026
1 órája

Csütörtöki sportműsor: kezdődik a csoportkör 2. fordulója a labdarúgó-vb-n

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik