Bajnokok Ligája: Johansson mondatai reményt adnak a Poolnak

2005.05.29. 11:32
Címkék
Lennart Johansson
Lennart Johansson
Lennart Johansson
Lennart Johansson
Lennart Johansson
Lennart Johansson
Az FC Liverpool szempontjából reménykeltő nyilatkozatot tett Lennart Johansson, az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elnöke, aki azt mondta: a győztesnek "esélyt kell adni arra, hogy megvédje a címét". A svéd sportdiplomata hangsúlyozta, hogy az UEFA-nak sürgősséggel döntést kell hoznia, kivételt tesz-e a Poollal, és engedélyezi-e az indulását a BL 2005-2006-os idényében annak ellenére, hogy az angol szövetség a Premiership ötödik helyezettjeként nem nevezte.

"Le kell ülnünk, összedugni a fejünket, és megnézni, van-e valamilyen megoldása a dolognak - idézi a BBC weboldala Johanssont. - Ha olyan a szabály, hogy az a bajnokságnak kárt okoz, akkor beszélnünk kell arról, hogyan változtassuk meg ezt a szabályt."

Lars-Christer Olsson, az UEFA főigazgatója újra megerősítette: az ügyben minden szükséges tárgyalást lebonyolítanak az UEFA júniusi ülése előtt.

"Az ügy sürgető volta miatt lesz egy telefonos konferencia-beszélgetésünk, nem várhatunk a következő rendes ülésig."
Legfrissebb hírek

A férfi kéziválogatott simán nyert Olaszország ellen a tatabányai felkészülési mérkőzésen

Kézilabda
3 perce

Kriza Anna hetedik lett a cselgáncs Grand Slamen

Egyéb egyéni
7 perce

Az első félidőt átaludta, a másodikban háromszor bevette a Nyíregyháza a DVTK kapuját

Labdarúgó NB I
13 perce

Kerkez gólt szerzett, de a Liverpool kikapott a Brightontól

Angol labdarúgás
21 perce

Niké Liga: Zsolna–DAC

Minden más foci
46 perce

Elhunyt Komáromy Ferenc, akinek 38 tanítványa nyert magyar bajnokságot

Tenisz
55 perce

A Racing Bulls egyedi dizájnt használ a Japán Nagydíjon – képek

F1
59 perce

Alpesisí-vk: Laura Pirovanóé a női lesiklás kristálygömbje

Téli sportok
1 órája
Ezek is érdekelhetik