Premier League: Buzsáky Ákos kezd a Manchester United ellen

Vágólapra másolva!
2012.04.08. 13:54
Címkék
Buzsáky Ákost a kezdőcsapatba jelölte Mark Hughes, a Queens Park Rangers menedzsere a QPR Manchester United elleni bajnokijára. A 14.30-kor kezdődő mérkőzésen a magyar középpályással a soraiban a londoni csapat a Liverpool és az Arsenal után harmadik nagy bravúrjára készül.

Joey Barton a kispadon sincs Mark Hughes csapatában, ott van viszont a védelemben Anton Ferdinand, aki legutóbbi két, Old Trafford-i meccsén öngólt vétett. Bobby Zamora kispados.

A Unitedból (ahol Anton bátyja, Rio Ferdinand játszik) az előzetes várakozások ellenére kimaradt Nani, aki zsinórban a hatodik meccset hagyja ki sérülés miatt. Sir Alex Ferguson kezdőcsapatában hat angol játékos szerepel.

PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
MANCHESTER UNITED–QUEENS PARK RANGERS
Old Trafford, 14.30 (Tv: Digi Sport). V: Mason
A KEZDŐCSAPATOK
MU: De Gea – Rafael, R. Ferdinand, Evans, Evra – Young, Carrick, Scholes, Valencia – Rooney, Welbeck. Menedzser: Sir Alex Ferguson
QPR: Kenny – Onuoha, A. Ferdinand, Hill, Taiwo – Diakité, Derry, Mackie, Taarabt, Buzsáky – Bothroy. Menedzser: Mark Hughes
Legfrissebb hírek

NHL: a Minnesota úgy lőtte a győztes gólt, hogy nem volt a helyén a kapu – videó

Amerikai sportok
4 perce

A jubiláló Hidi M. Sándor a Vasas motorja

Labdarúgó NB II
38 perce

Arne Slot a hazai pálya előnyét és Bradleyt emelte ki a Real legyőzése után

Bajnokok Ligája
48 perce

Még mindig hibátlan az OKC, tovább robog a Chicago – videó

Amerikai sportok
58 perce

Sportlövészet: Major Veronika az érzéseire figyel a vb-n

Egyéb egyéni
1 órája

Kimmich: Egy pillanatig sem éreztük, hogy bajban lennénk

Bajnokok Ligája
1 órája

Szoboszlai Dominik: A legfontosabb az, hogy visszatértünk a győztes útra

Bajnokok Ligája
2 órája

Rövid pályás úszó ob: Amerika „átrendezte” az utat

Úszás
2 órája
Ezek is érdekelhetik