Arsenal: Nálunk volt a labda, de nem sokra mentünk vele - Wenger

2012.04.01. 12:19
Címkék
Az Arsenal tegnap 2–1-es vereséget szenvedett az angol Premier League-ben a Buzsáky Ákos nélkül felálló QPR vendégeként. Az „ágyúsok" szakvezetője szerint egyszerűen nem tettek eleget a győzelemért, hiába birtokolták többet a labdát.

„Minden meccs egy új kezdet, és a mérkőzés alakulását nem az dönti el, hogy te mit tervezel el előtte, hanem az, hogy mit nyújtasz a találkozón – bölcselkedett a QPR elleni 2–1-es vereséget követően az Arsenal menedzsere, Arsene Wenger. – A mai teljesítményünk pedig nem volt elég. Tudat alatt valami hiányzott és a Premier League-ben ez elég ahhoz, hogy megverjenek, így csak gratulálni tudunk a QPR-nak, a saját játékunk miatt pedig szomorúak lehetünk."

„Az ellenfél hagyta, hogy mi birtokoljuk a labdát, és csak a hibáinkra várt. A labda nálunk volt, de nem sokra mentünk vele – tért rá a konkrétumokra a szakember. – A pálya elég rossz állapotú volt, ám ez sem lehet magyarázat, egyszerűen nem tettünk eleget a győzelemért."

„Az okokat ilyenkor mindig nehéz megtalálni. Olyan csapattal játszottunk, amelyik az életéért küzd. Megfelelően felkészültünk, de sokat hibáztunk és a kapusuk is remekül védett. Sajnos túl nyitottá váltunk, amikor nálunk volt a labda" – összegzett az Arsenal menedzsere.

Legfrissebb hírek

Sok helyzet, de csak egy gól: az ETO tovább küzd a bajnoki címért, újra élre állt

Labdarúgó NB I
16 perce

Helycsere az élen: kihasználta a Honvéd botlását a kiütéses sikert arató Vasas – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
44 perce

NB III: hat gólt vágott a Tatabánya, ötig jutott a Gyulai Termál

Labdarúgó NB II
51 perce

FA-kupa: végletekig kiélezett meccsen tizenegyesekkel jutott be az elődöntőbe a Leeds

Angol labdarúgás
58 perce

La Liga: új edzőjével is kikapott a Sevilla, ráadásul a sereghajtótól

Spanyol labdarúgás
59 perce

A Soproné lett az arany – állva halt meg az első nyolc percben sokkban lévő Szekszárd

Kosárlabda
1 órája

Idegenben szerzett három pontot a Torino és a Bologna

Olasz labdarúgás
1 órája

Bundesliga: fontos pontot szerzett Berlinben a St. Pauli, kétgólos hátrányból jött vissza a Köln

Német labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik