Man. City: Richards akár le is vághatná a kezét - Roberto Mancini

2012.01.26. 21:07
Címkék
Roberto Mancini, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester City menedzsere a játékvezetést kritizálta a Liverpool elleni 2–2-es döntetlennel véget ért mérkőzés után a Ligakupa elődöntőjének visszavágóján, amellyel a „vörösök" jutottak tovább.

A mérkőzés 40. percében Daniel Agger lőtt a City kapujára, és lövése után Micah Richards kezére pattant a labda, a játékvezető pedig büntetőt ítélt, amelyet Steven Gerrard értékesített.

„A lábára pattant, mielőtt a kezét érte volna – vélekedett Robert Mancini az esetről. – Ez a véleményem. Ha már itt tartunk, Richards éppenséggel le is vághatná a karját, és akkor nem történnének hasonló esetek."

A Liverpool ellenfele a Ligakupa döntőjében a Cardiff City lesz – a mérkőzést február 26-án rendezik meg.

Legfrissebb hírek

Visszavonult az olimpiai bronzérmes karatés, Hárspataki Gábor

Egyéb egyéni
10 perce

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt

Bajnokok Ligája
17 perce

A Puskás Aréna a Milan és az Inter legendáját is összehozta – videó

Bajnokok Ligája
30 perce

Magyar vb-rajt angolveréssel, Szenegál romba dönti a világbajnokot – videók!

Minden más foci
35 perce

Szabó János: Legyen meg a 400. NB I-es meccsem paksi színekben!

Labdarúgó NB I
38 perce

BL-döntő: az Arsenalon gúnyolódva népszerűsíti stadiontúráját a Chelsea

Bajnokok Ligája
56 perce

Bivol megvédte profi bokszvilágbajnoki címeit

Ökölvívás
1 órája

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
1 órája
Ezek is érdekelhetik