Cardiff: a klub elköszönt a Gyepes Gábort száműző menedzsertől

2011.05.30. 14:26
Címkék
Gyepes Gábor csapata, az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship) szereplő Cardiff City menesztette a magyar hátvédet száműző menedzsert, Dave Jonest. Az 54 éves szakember 2005 óta irányította a walesi csapatot.

A Cardiff a Championship rájátszásában elszenvedett vereséggel indokolta Jones menesztését. Gyepes csapata a negyedik helyen végzett a bajnokságban, így bekerült a rájátszásba, amelyben kiharcolhatta volna az élvonalba kerülést. Ez azonban nem sikerült a walesi gárdának, ugyanis a Reading 3–0-ra felülmúlta Jones együttesét.

Mint beszámoltunk róla, Gyepes a Nemzeti Sportnak elmondta, ha Jones marad a következő szezonra is, elhagyja a klubot. A szakember távozásával elképzelhető, hogy a magyar védő marad a Cardiffban.

Dave Jones a 2007–2008-as idényben FA-kupa döntőbe vezette a Cardiffot, amelyet csapata a Portsmouthszal szemben 1–0-ra elveszített. Az 54 éves szakembert korábban ötször választották meg a hónap menedzserének a Championshipben.

Legfrissebb hírek

„A kapcsolatunk túlmutat a futballon” – érzelmes levélben búcsúzott a Liverpooltól Arne Slot

Angol labdarúgás
12 perce

PL: 24 év után itt a vége – James Milner bejelentette visszavonulását

Angol labdarúgás
16 perce

Fazekas Máté: Nem szabad csalódottnak lennünk, meg kell nyerni a szegedi meccset!

Kézilabda
26 perce

Rapport Richárd maradt 21., Gaál Zsóka javított a sakkvilágranglistán

Egyéb egyéni
57 perce

Lőrincz Tamás indul a Magyar Birkózók Szövetsége elnöki posztjáért

Birkózás
1 órája

Vb 2026: egy újonc került be a szaúdiak szűkített keretébe

Foci vb 2026
1 órája

NS-infó: a fiatal és a magyar ajánlásról tárgyalt az MLSZ – Gómez és Corbu már nem számítanak hazai játékosnak

Labdarúgó NB I
1 órája

A jövő sztárjai: Drahos Leila és Mészárosné Kovács Andrea

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik