Liverpool: Fontos a klubnak, hogy napról napra jobb legyek - Gulácsi

2010.11.03. 18:21
Címkék
Gulácsi Péter nem fél attól, hogy az angol harmadosztályú Tranmere Rovers kölcsönjátékosaként „eltűnik a süllyesztőben", tudja, hogy klubja, a Liverpool hosszú távon számol vele. John Achterberg, a Pool holland kapusedzője mindennap felhívja, ezzel is jelezve, hogy a magyar kapus fejlődése fontos a klub számára.

Gulácsi 2007-ben tinédzserként került Liverpoolba, de azóta sem került előrébb a rangsorban a posztján, a nyáron a Middlesbrough-tól 2.3 millió fontért szerződtetett Brad Jones érkezése után még mindig harmadik számú kapusként tekintenek rá. Ám a magyar hálóőr nem gondolja, hogy a „vörösök" lemondtak volna róla.

„Élvezem a tranmere-i életet, tavaly kellemes élményeket szereztem, vissza akartam jönni, mert jó a társaság, és a felnőttek közötti játék a harmadosztályban is nagyobb kihívást jelent, mint a tartalékcsapatban – mondta Gulácsi a Liverpool Daily Postnak. – Beszéltem már Roy Hodgson menedzserrel is, John Achterberggel, a Liverpool holland kapusedzőjével pedig napi kapcsolatban vagyok. Az összes meccsemet megnézi, és el is mondja a véleményét valamennyiről. Mindennap tanulok tőle, kiváló edző, felfrissülés vele dolgozni, és valóban arra törekszik, hogy napról napra jobb legyek."

Legfrissebb hírek

Magyar Kupa: nyilvánosságra hozták a döntő pontos időpontját

Labdarúgó NB I
41 perce

NS-infó: BL-csapat is érdeklődik Tóth Balázs iránt

Légiósok
59 perce

Mennyi időre dőlt ki Mbappé? Közleményt adott ki a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
1 órája

A FIDE is tagja lett a Nemzetközi Világjátékok Szövetségének

Egyéb egyéni
1 órája

Törőcsik Zsófia a Fülöp-szigeteki sikerek után a budapesti vb-re fókuszál

Csupasport
2 órája

Világpolgár, aki nem fél a változástól – interjú Rodrigo Corralesszel

Képes Sport
2 órája

NHL: Gretzky meze ismét hokitörténelmi áron kelt el

Amerikai sportok
2 órája

Heti légiósprogram: Manchester United–Liverpool rangadó a Premier League-ben

Légiósok
2 órája
Ezek is érdekelhetik