Premier League: argentin gólkirállyal erősített a Wigan

Vágólapra másolva!
2010.06.29. 15:06
Címkék
Az angol labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Wigan Athletic szerződtette Mauro Bosellit, az Estudiantes csatárát, a 2010-es argentin tavaszi félidény, a clausura gólkirályát.

A 25 éves futballista négy évre kötelezte el magát az angol együtteshez, amely 6 millió fontot fizetett a játékjogáért. Az átigazolási díj megoszlik az Estudiantes és a csatár korábbi klubja, a Boca Juniors között, ugyanis a játékos 50 százalékban a Boca tulajdona volt.

Roberto Martínez, a Wigan mestere boldog, hogy sikerült pontot tenni a május óta zajló tárgyalások végére, és biztos benne, hogy a tehetséges csatár – a 2010-es argentin clausura és a 2009-es Libertadores-kupa gólkirálya – sok örömet szerez majd a csapat szurkolóinak.

„Mauro igazi befejező csatár, aki bármelyik pillanatban képes gólt szerezni – mondta a mester. – Huszonöt éves, a legjobb korban van ahhoz, hogy bemutatkozzon a Premier League-ben, és a képességei alapján helyt is fog állni."

Legfrissebb hírek

Női kosárlabda NB I: a DVTK 27 ponttal győzött a Vasas Akadémia otthonában

Kosárlabda
6 perce

Raphinha és Yamal góljai döntöttek, a Barca nyerni tudott az 50 percet 10 emberrel játszó Villarreal otthonában

Spanyol labdarúgás
9 perce

Vívás: taroltak a fővárosi klubok az országos bajnokság csapatversenyén

Egyéb egyéni
11 perce

Litván válogatott védővel erősített az MTK

Labdarúgó NB I
12 perce

Felejthető meccsen ikszelt Mainzban a St. Pauli

Német labdarúgás
53 perce

Női röplabda Extraliga: a „nagy” Vasas legyőzte a „kis” Vasast

Röplabda
55 perce

NB I: Debrecen–Kisvárda

Labdarúgó NB I
58 perce

Itt van a téli szünet – mindenkit várnak a jégpályák

Csupasport
1 órája
Ezek is érdekelhetik