Manchester United: mégsem szerződtetik a szerb csodagyereket

2009.12.03. 12:16
Címkék
A Manchester United labdarúgócsapatának vezetősége bejelentette: opciójával élve nem szerződteti a Partizan Beograd tehetségét, Adem Ljajicsot.

A szerb U21-es válogatott játékos – akit hazájában „kis Kakának" neveznek – szerződtetéséről még 2009 januárjában állapodott meg az MU a belgrádiakkal, a Zoran Tosics-transzfer keretében.

A jelek szerint a United belerakatott egy „kiugrási záradékot" a szerződéstervezetbe, így az angolok következmények nélkül tudtak visszalépni az üzlettől.

„Opciónk volt a játékos megvásárlására, de az elmúlt tizenkét hónapban a fejlődése nem győzte meg a megfigyelőinket, így nem ütjük nyélbe az üzletet" – hangzott a Manchester United hivatalos kommentárja.

Legfrissebb hírek

Kylian Mbappé: Nem ütöttük meg egy világbajnoki elődöntő színvonalát

Foci vb 2026
1 órája

A tinédzserek világbajnokok lesznek: Yamal és Cubarsí Peléék nyomdokaiba léphet a döntőben

Foci vb 2026
2 órája

Sztárok a lelátón: Thimothée Chalamet, Beckhamék, a világ leggyorsabb emberei és 2010-es világbajnokok – fotók

Foci vb 2026
2 órája

Felhőtlen fieszta: képekben a spanyol szurkolók öröme Madridból

Foci vb 2026
2 órája

Pedro Porro lett a francia–spanyol vb-elődöntő legjobbja

Foci vb 2026
3 órája

A vb-búcsú után már „mindenhol” Zidane kinevezéséről írnak a franciák kapcsán

Foci vb 2026
4 órája

Szerdai sportműsor: Anglia–Argentína elődöntő a labdarúgó-vb-n

Birkózás
4 órája

Rayan Cherki: Egyértelmű, hogy a játékvezető nem nőtt fel a feladathoz

Foci vb 2026
4 órája
Ezek is érdekelhetik