Man. City: a bukott argentin kapitány lehet Hughes utódja

MTI MTIMTI MTI
2008.12.26. 16:04
Címkék
Alfio Basile, az argentin labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya szerződési ajánlatot kapott az angol Premier League-ben bukdácsoló Manchester Citytől.
„Egyelőre tanulmányozom a feltételeket” – közölte a tréner a TyC Sports televíziós csatorna egyik műsorában, anélkül hogy részletekbe bocsátkozott volna.A Manchester City, amelynek szeptember óta egy egyesült arab emírségekbeli cégcsoport a tulajdonosa, pillanatnyilag a 18. helyen áll a húszcsapatos bajnokságban. A csapat vezetőedzője jelenleg Mark Hughes.„Nagy kedvem van edzősködni, nem is értem, miért írják egyesek ennek az ellenkezőjét” – jelentette ki Basile, aki az argentin válogatott Chilében elszenvedett kínos, 1–0-s vereségét követően egy nappal, október 16-án távozott a szövetségi kapitányi posztról.
Legfrissebb hírek

Ochoa védi a mexikói kaput az utolsó csoportmeccsen

Foci vb 2026
2 perce

Argentína 1–0-ra vezet a félidőben

Foci vb 2026
7 perce

Vezet Argentína, Messi most már gólrekorder lett

Foci vb 2026
15 perce

Videó: így nem lett Messi egyedül vb-gólrekorder – tizenegyesből

Foci vb 2026
26 perce

Messi rekordot dönthetett volna, de kihagyta a tizenegyest

Foci vb 2026
45 perce

Elkezdődött Argentína és Ausztria összecsapása!

Foci vb 2026
59 perce

Korábbi vb-ezüstérmes lett Gulácsiék edzője Lipcsében

Német labdarúgás
1 órája

Szurkolói pillanatok

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik