Man. City: a bukott argentin kapitány lehet Hughes utódja

MTI MTIMTI MTI
2008.12.26. 16:04
Címkék
Alfio Basile, az argentin labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya szerződési ajánlatot kapott az angol Premier League-ben bukdácsoló Manchester Citytől.
„Egyelőre tanulmányozom a feltételeket” – közölte a tréner a TyC Sports televíziós csatorna egyik műsorában, anélkül hogy részletekbe bocsátkozott volna.A Manchester City, amelynek szeptember óta egy egyesült arab emírségekbeli cégcsoport a tulajdonosa, pillanatnyilag a 18. helyen áll a húszcsapatos bajnokságban. A csapat vezetőedzője jelenleg Mark Hughes.„Nagy kedvem van edzősködni, nem is értem, miért írják egyesek ennek az ellenkezőjét” – jelentette ki Basile, aki az argentin válogatott Chilében elszenvedett kínos, 1–0-s vereségét követően egy nappal, október 16-án távozott a szövetségi kapitányi posztról.
Legfrissebb hírek

Messi rekordot dönthetett volna, de kihagyta a tizenegyest

Foci vb 2026
24 perce

Elkezdődött Argentína és Ausztria összecsapása!

Foci vb 2026
38 perce

Korábbi vb-ezüstérmes lett Gulácsiék edzője Lipcsében

Német labdarúgás
39 perce

Szurkolói pillanatok

Foci vb 2026
45 perce

Vb 2026: Argentína–Ausztria 0–0

Foci vb 2026
54 perce

Meglepődött magán a hajrában – ezüstérmet nyert az Európa-kupán

Csupasport
55 perce

Vonulnak az osztrák drukkerek is

Foci vb 2026
1 órája

Elözönlötték Dallast az argentin drukkerek

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik