Bolton: Sammy Lee-t nevezték ki Sam Allerdyce helyére

2007.04.30. 12:25
Címkék
Sammy Lee személyében megtalálta a hétvégén távozó Sam Allerdyce vezetőedző utódját az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Bolton Wanderers elnöksége. Az új vezetőedző Allerdyce segítője volt eddig.
„Egy másodpercig tartott, amíg eldöntöttem, hogy elfogadom ezt a lehetőséget miután felajánlották” – idézte a Reuters brit hírügynökség a sajtótájékoztatón nyilatkozó Lee.

Az 1959-ben született, jelenleg 48 éves Lee játékosként a Liverpoolban (1976-86), a Queens Park Rangersben (1986-87), a spanyol Osasunában (1987-90), a Southamptonban (1990) szerepelt, mielőtt a Boltonba igazolt, és itt is vonult vissza 1991-ben.

A válogatottban 14-szer lépett pályára, két gólt szerzett.

Edzői pályafutását a Liverpoolnál kezdte a tartalékcsapat szakvezetőjeként, majd 1998-2004 között az első csapat szakmai stábjában kapott állást.

Dolgozott a nemzeti együttes mellett is, mielőtt másodedzőként Sam Allrdyce segítője lett.
Legfrissebb hírek

Szoboszlai Dominik visszatér; Mátéfi Eszter 60, Szalai György 75 éves

E-újság
2 perce

Téli olimpia: Kónya Ádám 72., Büki Ádám 86. lett 10 kilométeres sífutásban, 19 éves aranyérmes gyorskorcsolyában – infóközpont

Téli olimpia 2026
11 perce

Boldog békeidők – Csillag Péter publicisztikája

Minden más foci
21 perce

Továbbra is nyeretlenek a címvédő svédek a férfi curlingtornán

Téli olimpia 2026
24 perce

Kútásás – Bodnár Zalán jegyzete

Minden más foci
24 perce

Samba remekül védett, a helyzeteivel jól gazdálkodó Rennes legyőzte a PSG-t

Francia labdarúgás
27 perce

Kihagyta a helyzeteit, nem tudta megszakítani nyeretlenségi sorozatát az Elche

Spanyol labdarúgás
31 perce

Kovács Bendegúz megint triplázott, ezúttal a holland másodosztályban; Kiss Tamás betalált Cipruson

Légiósok
41 perce
Ezek is érdekelhetik