Premier League: Lehmannt kihallgatják palack-ügyben

Vágólapra másolva!
2006.09.19. 18:14
Címkék
A manchesteri rendőrség hamarosan kihallgatja Jens Lehmannt (képünkön), az Arsenal német labdarúgóját, miután a vasárnapi Manchester United elleni mérkőzésen egyesek szerint egy vizespalackot rúgott a közönséghez.

"Már vizsgáljuk az ügyet" - áll a rendőrség közleményében. A derbit Emmanual Adebayor góljával 1-0-ra nyerték az Ágyúsok.

Az elmúlt években többször is történt hasonló eset a két csapat találkozóján: 2004-ben a játékos kijáróban valaki egy szelet pizzát vágott Sir Alex Fergusonhoz, egy évvel korábban pedig Londonban a hazai játékosok valósággal nekitámadtak Ruud van Nistelrooynak, miután a holland támadó elhibázta az utolsó pillanatokban megítélt büntetőt.

Szavazás

Ön szerint ki lesz az angol bajnok 2007-ben?

Írja be az itt látható számot!
Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: magyar csata a női kézi BL-ben; férfi kézi Eb, férfi vízi Eb, csúcsligák

Birkózás
4 órája

Egyoldalú volt a clásico, a Real simán megverte a Barcát az Euroligában

Kosárlabda
4 órája

Orosz Pál: Csatárt mindenképpen igazolnunk kell; Győzelem az első meccsen, férfi kézilabdacsapatunk nagy lépést tett a továbbjutás felé

E-újság
5 órája

Feljövőben a Girona, sorozatban a harmadik mérkőzését is megnyerte a spanyol bajnokságban

Spanyol labdarúgás
5 órája

Varázsolt az aranylabdás: Ousmane Dembélé remek duplájával rangadót nyert a PSG

Francia labdarúgás
5 órája

Egy pontot megmentett, de így is tíz meccse nyeretlen a Pisa

Olasz labdarúgás
5 órája

Kétszer vezetett, majd a 94. percben mentett pontot az Eintracht Frankfurt

Német labdarúgás
6 órája

Chema Rodríguez: Nagyon fontos megnyerni az első meccset egy ilyen tornán

Kézilabda
6 órája
Ezek is érdekelhetik