H. D.
MTI
2022.10.07 08:56 Frissítve: 2022.10.07 10:25

NFL: hosszabbítás után nyert az Indianapolis

Az Indianapolis Colts hosszabbítás után 12–9-re nyert a Denver Broncos otthonában a profi amerikaifutball-liga (NFL) ötödik játékhetének csütörtöki nyitó mérkőzésén.

Fotó: NFL

Kizárólag mezőnygólokat láthatott a közönség, a hazai publikum egy része olyan csalódott volt a mutatott játéktól, hogy már a ráadás előtt hazaindult. Sikerével a Colts 2–2–1-re alakította mérlegét, míg a Denver két győzelme mellett a harmadik vereségét szenvedte el.

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ

Denver Broncos–Indianapolis Colts 9–12

2022.12.06 11:19:12

Amerikai sportok nemzetisport.hu

A tartalékos Memphis is legyőzte a Miamit, Atlantában nyert az OKC, nem hibázott a Bucks.

NBA
2022.12.03 09:43:25

Megégett a Suns a Houston ellen.

NBA
2022.11.30 08:44:20

A Los Angeles Clippers szenzációs utolsó negyeddel fordított Portlandben.

2022.11.20 09:33:08

Megnyerte a kiemelt rangadót a nyugati listavezető, a Minnesota pedig kihasználta a Sixers gondjait.

2022.11.19 10:28:14

Már sorozatban kilenc győzelemnél tart a Boston, megtörte vereségszériáját a Cavs.