NFL: eddig 72 játékos kapta el a koronavírust
Július 10-ig 72 amerikaifutballista produkált pozitív koronavírustesztet az NFL-ben szereplő játékosok érdekvédelmi szervezetének (NFLPA) csütörtöki közlése szerint.
A 32 együttes edzőtáborai kevesebb, mint két hét múlva kezdődnek, elvileg július 28-án kell jelentkezniük a játékosoknak a csapataiknál. Ugyanakkor a liga és az NFLPA egyelőre nem jutott egyezségre koronavírus kapcsán kialakítandó protokollról.
A szezon szeptember 10-én rajtolna a tervek szerint, arról még nincs döntés, hogy egyes csapatok zárt kapuk mögött, vagy korlátozott számú közönség előtt játszanának.
Legfrissebb hírek

Jordánia az új Japán
Foci vb 2026
40 perce
Ezek is érdekelhetik





