HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.09.11 17:21 Frissítve: 2018.09.16 22:16

FÉRFI KÉZILABDA NEMZETKÖZI KUPÁK, 2018–2019

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2018–2019-es adatbankja.

HIRDETÉS

 

FÉRFI KÉZILABDA NEMZETKÖZI KUPÁK, 2018–2019 
BAJNOKOK LIGÁJA EHF-KUPA
Veszprém  Tatabánya
Szeged Balatonfüred
  Komló

 

BAJNOKOK LIGÁJA

TUDNIVALÓK
A férfi BL lebonyolítása nem változott az előző szezonhoz képest: a március elején záruló csoportkört követően az A- és a B-csoport győztese a negyeddöntőbe jut, a 2-6. helyezettek, valamint a C- és a D-csoport rájátszásának továbbjutói pedig a nyolcaddöntőbe kerülnek.
Az oda-visszavágós párharcok győztesei jutnak be a kölni négyes döntőbe (2019. június 1-2.). 

 

CSOPORTKÖR

AZ A-CSOPORT ÁLLÁSA
 1. Vardar Szkopje (macedón) 1 1 27–24 +3  2
 2. Meskov Breszt (fehérorosz) 1 1 32–30 +2  2
 3. TELEKOM VESZPRÉM 1 1 29–27 +2  2
 4. RN Löwen (német) 1 1 35–34 +1  2
 5. Barcelona (spanyol) 1 1 34–35 –1  0
 6. Kristianstad (svéd) 1 1 30–32 –2  0
 7. Kielce (lengyel) 1 1 27–29 –2  0
 8. Montpellier (francia) 1 1 24–27 –3  0
A-CSOPORT 
1. FORDULÓ (szeptember 12–15.)
RN Löwen (német)–Barcelona (spanyol) 35–34
Montpellier (francia)–Vardar Szkopje (macedón) 24–27
TELEKOM VESZPRÉM–Kielce (lengyel) 29–27
Kristianstad (svéd)–Meskov Breszt (fehérorosz) 30–32
   
2. FORDULÓ (szeptember 22.)
Vardar Szkopje (macedón)–Kristianstad (svéd)  
Kielce (lengyel)–RN Löwen (német)  
Barcelona (spanyol)–TELEKOM VESZPRÉM Szept. 22., 18.00
Meskov Breszt (fehérorosz)–Montpellier (francia)  
   
3. FORDULÓ (szeptember 26– 30.)
RN Löwen (német)–Meskov Breszt (fehérorosz)  
TELEKOM VESZPRÉM–Vardar Szkopje (macedón) Szept. 29., 17.30
Kristianstad (svéd)–Barcelona (spanyol)  
Montpellier (francia)–Kielce (lengyel)  
   
4. FORDULÓ (október 6.)
Meskov Breszt (fehérorosz)–TELEKOM VESZPRÉM Okt. 6., 15.00
Kielce (lengyel)–Kristianstad (svéd)  
Vardar Szkopje (macedón)–RN Löwen (német)  
Barcelona (spanyol)–Montpellier (francia)  
   
5. FORDULÓ (október 10–14.)
RN Löwen (német)–Kristianstad (svéd)  
Meskov Breszt (fehérorosz)–Barcelona (spanyol)  
Montpellier (francia)–TELEKOM VESZPRÉM Okt. 13., 17.30
Kielce (lengyel)–Vardar Szkopje (macedón)  
   
6. FORDULÓ (november 3.)
Vardar Szkopje (macedón)–Meskov Breszt (fehérorosz)  
TELEKOM VESZPRÉM–RN Löwen (német) Nov. 3., 17.30
Kristianstad (svéd)–Montpellier (francia)  
Barcelona (spanyol)–Kielce (lengyel)  
   
7. FORDULÓ (november 7–11.)
RN Löwen (német)–Montpellier (francia)  
Meskov Breszt (fehérorosz)–Kielce (lengyel)  
Kristianstad (svéd)–TELEKOM VESZPRÉM Nov. 10., 19.30
Vardar Szkopje (macedón)–Barcelona (spanyol)  
   
8. FORDULÓ (november 14–17.)
Montpellier (francia)– RN Löwen (német)  
TELEKOM VESZPRÉM– Kristianstad (svéd) Nov. 17., 17.30
Kielce (lengyel)– Meskov Breszt (fehérorosz)  
Barcelona (spanyol)– Vardar Szkopje (macedón)  
   
9. FORDULÓ (november 21–25.)
RN Löwen (német)–TELEKOM VESZPRÉM Nov. 21.,19.00
Meskov Breszt (fehérorosz)–Vardar Szkopje (macedón)  
Kielce (lengyel)–Barcelona (spanyol)  
Montpellier (francia)–Kristianstad (svéd)  
   
10. FORDULÓ (december 1– 2.)
Vardar Szkopje (macedón)–Kielce (lengyel)  
Kristianstad (svéd)–RN Löwen (német)  
TELEKOM VESZPRÉM–Montpellier (francia) Dec. 2., 19.00
Barcelona (spanyol)–Meskov Breszt (fehérorosz)  
   
11. FORDULÓ (2019. február 6– 10.)
TELEKOM VESZPRÉM–Meskov Breszt (fehérorosz)  
Montpellier (francia)–Barcelona (spanyol)  
Kristianstad (svéd)–Kielce (lengyel)  
RN Löwen (német)–Vardar Szkopje (macedón)  
   
12. FORDULÓ (február 13–17.)
Meskov Breszt (fehérorosz)–RN Löwen (német)  
Barcelona (spanyol)–Kristianstad (svéd)  
Kielce (lengyel)–Montpellier (francia)  
Vardar Szkopje (macedón)–TELEKOM VESZPRÉM  
   
13. FORDULÓ (február 20–24.)
Montpellier (francia)–Meskov Breszt (fehérorosz)  
TELEKOM VESZPRÉM–Barcelona (spanyol)  
RN Löwen (német)–Kielce (lengyel)  
Kristianstad (svéd)–Vardar Szkopje (macedón)  
   
14. FORDULÓ (február 27–március 3.)
Barcelona (spanyol)–RN Löwen (német)  
Meskov Breszt (fehérorosz)–Kristianstad (svéd)  
Vardar Szkopje (macedón)–Montpellier (francia)  
Kielce (lengyel)–TELEKOM VESZPRÉM  
A B-CSOPORT ÁLLÁSA
 1. Paris SG (francia) 1 1 35–29 +6  2
 2. Flensburg (német) 1 1 34–31 +3  2
 3. Skjern Handbold (dán) 1 1 27–26 +1  2
 4. MOL-PICK SZEGED 1 1 24–23 +1  2
 5. Celje PL (szlovén) 1 1 26–27 –1  0
 6. PPD Zagreb (horvát) 1 1 23–24 –1  0
 7. Nantes (francia) 1 1 31–34 –3  0
 8. Zaporizzsja (ukrán) 1 1 29–35 –6  0
 B-CSOPORT
1. FORDULÓ (szeptember 12–16.)
Motor Zaporizzsja (ukrán)–PSG (francia) 29–35
Celje (szlovén)–Skjern (dán) 26–27
Nantes (francia)–Flensburg (német) 31–34
PPD Zagreb (horvát)–MOL- PICK SZEGED 23–24
   
2. FORDULÓ (szeptember 19–23.)
Flensburg (német)–PPD Zagreb (horvát)  
Skjern (dán)–Motor Zaporizzsja (ukrán)  
PSG (francia)–Celje (szlovén)  
MOL-PICK SZEGED–Nantes (francia) Szept. 23., 19.00
   
3. FORDULÓ (szeptember 29–30.)
PPD Zagreb (horvát)–PSG (francia)  
Motor Zaporizzsja (ukrán)–MOL– PICK SZEGED Szept. 30., 17.00
Nantes (francia)–Skjern (dán)  
Celje (szlovén)–Flensburg (német)  
   
4. FORDULÓ (október 3– 7.)
Flensburg (német)–Motor Zaporizzsja (ukrán)  
MOL-PICK SZEGED–Celje (szlovén) Okt. 6.,17.30
PSG (francia)–Nantes (francia)  
Skjern (dán)–PPD Zagreb (horvát)  
   
5. FORDULÓ (október 14.)
Skjern (dán)–PSG (francia)  
Motor Zaporizzsja (ukrán)–PPD Zagreb (horvát)  
MOL-PICK SZEGED–Flensburg (német) Okt. 14., 17.00
Nantes (francia)–Celje (szlovén)  
   
6. FORDULÓ (november 3–4.)
Nantes (francia)–PPD Zagreb (horvát)  
PSG (francia)–MOL-PICK SZEGED Nov. 4.,17.00
Celje (szlovén)–Motor Zaporizzsja (ukrán)  
Flensburg (német)–Skjern (dán)  
   
7. FORDULÓ (november 10–18.)
PSG (francia)–Flensburg (német)  
PPD Zagreb (horvát)–Celje (szlovén)  
Skjern (dán)–MOL-PICK SZEGED Nov. 11., 16.50
Nantes (francia)–Motor Zaporizzsja (ukrán)  
   
8. FORDULÓ (november 11–18.)
Motor Zaporizzsja (ukrán)–Nantes (francia)  
Flensburg (német)–PSG (francia)  
Celje (szlovén)–PPD Zagreb (horvát)  
MOL-PICK SZEGED–Skjern (dán) Nov. 18., 17.00
   
9. FORDULÓ (november 24–25.)
MOL-PICK SZEGED–PSG (francia) Nov. 24., 17.30
PPD Zagreb (horvát)–Nantes (francia)  
Skjern (dán)–Flensburg (német)  
Motor Zaporizzsja (ukrán)–Celje (szlovén)  
   
10. FORDULÓ (november 28–december 2.)
Flensburg (német)–MOL-PICK SZEGED Nov. 28., 19.00
PSG (francia)–Skjern (dán)  
PPD Zagreb (horvát)–Motor Zaporizzsja (ukrán)  
Celje (szlovén)–Nantes (francia)  
   
11. FORDULÓ (2018. február 6–10.)
PPD Zagreb (horvát)–Skjern (dán)  
Motor Zaporizzsja (ukrán)–Flensburg (német)  
Celje (szlovén)–MOL-PICK SZEGED  
Nantes (francia)–PSG (francia)  
   
12. FORDULÓ (február 13–17.)
Skjern (dán)–Nantes (francia)  
Flensburg (német)–Celje (szlovén)  
MOL-PICK SZEGED–Motor Zaporizzsja (ukrán)  
PSG (francia)–PPD Zagreb (horvát)  
   
13. FORDULÓ (február 20–24.)
Motor Zaporizzsja (ukrán)–Skjern (dán)  
PPD Zagreb (horvát)–Flensburg (német)  
Nantes (francia)–MOL-PICK SZEGED  
Celje (szlovén)–PSG (francia)  
   
14. FORDULÓ (február 27–március 3.)
Flensburg (német)–Nantes (francia)  
Skjern (dán)–Celje (szlovén)  
PSG (francia)–Motor Zaporizzsja (ukrán)  
MOL-PICK SZEGED–PPD Zagreb (horvát)  

 

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.16 19:13:11

Kézilabda nemzetisport.hu

A magyar bajnok rosszul sikerült első félidő után a másodikban összekapta magát, és nyert.

2018.09.15 17:30:03

Kézilabda nemzetisport.hu

Még az utolsó percben is volt esélye a pontszerzésre a lengyel csapatnak, de Lékai lezárta a meccset.

2018.09.14 09:08:53

Kézilabda SIMON JÓZSEF

A válogatott balátlövő szerint a legfontosabb cél a bajnoki elsőség megvédése lesz.

2018.09.14 00:59:19

Kézilabda nemzetisport.hu

A férfi kézilabda EHF-kupa 2018–2019-es adatbankja.

2018.09.13 21:30:00

Kézilabda nemzetisport.hu

A női kézilabda EHF-kupa 2018–2019-es adatbankja.

HIRDETÉS
HIRDETÉS