nemzetisport.hu 2018.09.26 22:47 Frissítve: 2018.09.27 00:43

Férfi kézi BL: Löwen-siker – már csak egy csapat hibátlan

Már csak a Vardar Szkopje veretlen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában, mivel a 3. fordulóban a Rhein-Necker Löwen hazai pályán 33–27-re legyőzte az eddig hibátlan Meskov Bresztet.

A fehérorosz csapat már a meccs elején rendre hátrányba került, de 4–4-ig folyton tudott egyenlíteni. Ezt követően viszont a németek fokozatosan kezdtek elnyúlni, a 24. percben már öt gól volt közte (14–9), negyedórával a vége előtt pedig kilenc (27–18).

(19–14)
Wisla Plock (lengyel)–Riihimäen Cocks (finn) 34–18 (16–10)

2019.02.17 16:40:25

Kézilabda nemzetisport.hu

Az ukrán csapat 14–9-re is vezetett az első félidőben • Bánhidi lőtte az 5000. szegedi BL-gólt.

2019.02.16 17:16:14

A félidőben még ötgólos hátrányban lévő magyar csapat már a 2. helyen áll a csoportjában.

2019.02.12 22:45:02

Kézilabda SIMON JÓZSEF

NS-VÉLEMÉNY. Egyre inkább felülkerekednek az észérvek.

2019.02.12 22:42:52

Kézilabda CSINTA SAMU

ALAPVONAL.Ettől még szinte mindennap a fekete márványból készült síremlékhez vezet Petre Cozma útja, amelyet a Veszprém állíttatott egykori játékosa emlékére. …A Pipera temetőben valamennyi látogató előre köszön, aki nem ismeri személyesen, annak is ismerős valahonnan.

2019.02.10 14:15:18

A Flensburg kikapott Ukrajnában, így a Szeged a második helynél nem végezhet hátrébb.