Férfi vízilabda ob I: az FTC nyert, az Újpestet ismét megszórták

2011.03.04. 21:11
Címkék
Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság, a Vodafone ob I alapszakaszának 20. fordulójában az FTC Debrecenben győzött, az Újpest az OSC vendégeként kapott alapos verést.

Az Újpest ezúttal sem tudta elkerülni a kiütéses vereséget. Az OSC gólgyára csak az 5–2-re megnyert első negyedet követően indult be, de aztán nagyon. A házigazdák a végén tizenkilencig jutottak, míg a különbség közte tizenegy lett. Az Újpest továbbra is pont nélkül áll a bajnokságban.

A Debrecen 1–0-ra, majd 2–1-re is vezetett, ám a Ferencváros a 3–0-ra megnyert második negyeddel fordított, hogy a harmadik játékrészben eggyel tovább növelje előnyét. A záró negyed a debrecenieké, a mérkőzés viszont a ferencvárosiaké lett, utóbbiak hét emberelőnyükből egyet sem tudtak gólra váltani.

FÉRFI VÍZILABDA VODAFONE OB I
20. FORDULÓ
OSC–ÚJPEST 19–8 (5–2, 7–1, 5–2, 2–3)
DEBRECEN FUJITSU–FTC-FISHER KLÍMA 5–7 (2–1, 0–3, 2–3, 1–0)
Részletes jegyzőkönyveket itt talál!
KORÁBBAN
Bodrogi BAU Szentesi VK–Szeged Beton VK 4–12
PVSK-Fűszért–Teva-Vasas-Uniqa 7–13
Groupama-Honvéd-BVSC-Zugló 12–9
KÉSŐBB
ZF-Eger–Szolnoki Főiskola-Közgép

 

Legfrissebb hírek

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
20 perce

Vb 2026: Svájc–Kanada 0–0

Foci vb 2026
30 perce

Vb 2026: Bosznia-Hercegovina–Katar 0–0

Foci vb 2026
32 perce

Vb 2026: ötmeccses eltiltást kapott a horrorsérülést okozó katari

Foci vb 2026
38 perce

Gianni Infantino a budapesti BL-döntőt is felhozva védte meg az ivószünetet

Foci vb 2026
48 perce

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
54 perce

Jégkorong: Kolbenheyer Zsuzsanna regionális alelnöki posztra pályázik az IIHF-ben

Jégkorong
1 órája

Így vonultak a bosnyák szurkolók Seattle-ben – videó

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik