Férfi vízilabda ob I: a BVSC a Kőér utcában riogatta a Honvédot

2011.03.04. 20:41
Címkék
Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság, a Vodafone ob I alapszakaszának 20. fordulójában a Groupama-Honvéd a Kőér utcában három góllal nyert a BVSC-Zugló ellen.

A vendégek a harmadik negyed utolsó percéig tartották a lépést Vad Lajos együttesével, amely akkor negyven másodperc alatt kétgólos előnyhöz jutott. A negyedik felvonásra aztán nem maradt izgalom és nyitva hagyott fontos kérdés, az erejükkel elkészülő BVSC ellen a Honvéd 2–1-gyel zárta a találkozót. A házigazdák öt büntetőt dobtak a találkozón, abból négyet értékesítettek.

FÉRFI VÍZILABDA VODAFONE OB I
20. FORDULÓ
GROUPAMA-HONVÉD–BVSC-ZUGLÓ 12–9 (3–2, 3–4, 4–2, 2–1)
Részletes jegyzőkönyvet itt talál!
KORÁBBAN
Bodrogi BAU Szentesi VK–Szeged Beton VK 4–12
PVSK-Fűszért–Teva-Vasas-Uniqa 7–13
KÉSŐBB
OSC–Újpest 20.00
Debrecen Fujitsu–FTC-Fisher Klíma 20.00
ZF-Eger–Szolnoki Főiskola-Közgép 20.15

 

Legfrissebb hírek

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
26 perce

Vb 2026: Svájc–Kanada 0–0

Foci vb 2026
36 perce

Vb 2026: Bosznia-Hercegovina–Katar 0–0

Foci vb 2026
38 perce

Vb 2026: ötmeccses eltiltást kapott a horrorsérülést okozó katari

Foci vb 2026
44 perce

Gianni Infantino a budapesti BL-döntőt is felhozva védte meg az ivószünetet

Foci vb 2026
54 perce

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
1 órája

Jégkorong: Kolbenheyer Zsuzsanna regionális alelnöki posztra pályázik az IIHF-ben

Jégkorong
1 órája

Így vonultak a bosnyák szurkolók Seattle-ben – videó

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik