Vízilabda: Kemény Dénest beiktatják a halhatatlanok közé

MTI MTIMTI MTI
2010.11.05. 10:24
Címkék
Májusban Kemény Dénes is „halhatatlanná válik”, amikor is ünnepélyesen beiktatják a nemzetközi Hírességek Csarnokának (ISHOF) tagjai közé.

A magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya beválasztásának hírét Bruce Wigo, az egyesült államokbeli Fort Lauderdale-ben működő, s a vizes sportágak legnagyobbjait tömörítő intézmény vezetője tudatta pénteken az MTI-vel.

Az International Swimming Hall of Fame illetékeseinek döntéséről beszámoló levél szerint a 2011-es avatásra kiválasztottak közé azzal kerülhetett be Kemény Dénes, hogy 2000-ben, 2004-ben és 2008-ban is ötkarikás aranyérmet szerzett a nemzeti együttessel.

Legfrissebb hírek

A Vojvodina edzője: Érződött a pályán, hogy a Ferencváros már évek óta a nemzetközi porondon játszik

Európa-liga
12 perce

Magyari Alda: A gyermeknevelés mellett is szerettem volna újra szintet lépni

Vízilabda
38 perce

Még egy kicsi Mbappé: válogatott 100-as

Foci vb 2026
3 órája

Kylian Mbappé: Lehet, hogy nem ez a legerősebb francia válogatott valaha, de ebben van a legtöbb potenciál

Foci vb 2026
3 órája

Képek: Mbappé és Klopp találkozása

Foci vb 2026
4 órája

Videón a franciák legnagyobb félelme: Mbappé a földre rogyott, majd lecserélték, de...

Foci vb 2026
5 órája

1970 és Gerd Müller óta Mbappé az első, aki legalább 11 gólban van benne egy vb-n

Foci vb 2026
5 órája

„Kaptam egyet a bokámra, de jól érzem magam” – Kylian Mbappé a sérüléséről

Foci vb 2026
6 órája
Ezek is érdekelhetik