Vízilabda: programterven dolgozik az új elnökség

Vágólapra másolva!
2005.01.21. 22:36
Címkék
Megtartotta első ülését a Magyar Vízilabda-szövetség december 5-én megválasztott elnöksége. A már-már éjszakába nyúló fórumon arról határoztak, hogy a következő ülésig kidolgozzák az elnökség négyéves program- és feladattervét.

Faragó Tamás (képünkön), a női válogatott szövetségi kapitánya a márciusi vb-selejtezőre való felkészülés menetét ismertette, illetve tudatta, hogy nem egyszerűen a vb-részvétel kivívása, hanem a torna megnyerése lesz a cél.

Hosszas tárgyalást követően munkabizottságot hoztak létre az elnökségi tagok, amelynek ki kell dolgoznia, hogy miként növelhetők a szövetség bevételei, illetve miként csökkenthetők a kiadások - ugyanis csak így tartható egyensúlyban az MVLSZ 2005. évi, egyelőre hiánnyal küzdő költségvetése.
Legfrissebb hírek

„Nekem ő Mr. Gól” – Tőzsér Dániel Varga Barnabásról

Labdarúgó NB I
9 perce

Havazás nehezítette a futását, túlélési üzemmódba kapcsolt

Csupasport
19 perce

Rövid pályás gyorskorcsolya: ők utazhatnak a milánói téli olimpiára!

Téli sportok
53 perce

AC Milan: bejelentették a Londonból érkező csatárt

Olasz labdarúgás
1 órája

Atlétika: Keserű Mirabella a világ legjobbjai közt zárta U18-as éveit

Utánpótlássport
1 órája

A Füchse Berlin ügyvezetője elismerte, hogy ajánlatot tettek Dika Memért

Kézilabda
1 órája

Portugál csapatot vett Daniel Alves – hivatalos

Minden más foci
1 órája

Hazai pofonok Nyíregyházán, hiányos keret Barcikán – kieső helyen telelnek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik