Férfi kézi: magabiztosan nyert Bahrein ellen a juniorválogatott

B. V. utanpotlassport.huB. V. utanpotlassport.hu
2022.06.30. 16:55
Tizenkét gólos győzelmet aratott (31–19) a férfi juniorválogatott a bahreiniek ellen a Telkiben rendezett zárt kapus edzőmérkőzésen; a portugáliai U20-as Európa-bajnokságra készülő magyar együttes így továbbra is veretlen a felkészülés alatt.

Biztató formát mutatott a felkészülési találkozón a portugáliai U20-as férfi kézilabda Európa-bajnokságra készülő magyar válogatott: az elmúlt két hétben oda-vissza legyőzte (33–27, 31–21) a tavalyi korosztályos kontinensviadalon ezüstérmes horvátokat.a portugáliai U20-as férfi kézilabda Európa-bajnokságra készülő magyar válogatott: az elmúlt két hétben oda-vissza legyőzte (33–27, 31–21) a tavalyi korosztályos kontinensviadalon ezüstérmes horvátokat.

Imre Bence négy lövésből négy gólt lőtt Bahrein ellen Forrás: Nemzeti Kézilabda Akadémia

Imre Bence négy lövésből négy gólt lőtt Bahrein ellen  •  Forrás: Nemzeti Kézilabda Akadémia

Csütörtök délután Bahreinnel találkozott Sótonyi László együttese a telki edzőközpontban. Az ázsiaiak az első félidőben bírták a tempót, tíz perc után döntetlen volt az állás (4–4), a félidőben is még csak két góllal, 13–11-re vezettek a mieink.

A szünet után már nem volt kérdés, melyik csapat nyeri az összecsapást, a vége fölényes, 31–19-es magyar siker lett.

Pénteken ismét pályára lép a juniorválogatott, az utolsó felkészülési meccsét 14 órától a lengyelek ellen játssza, ismét Telkiben.