Kézilabda: az ifjúsági és a serdülő-fiúválogatott is nyert edzőmeccsen

2023.04.28. 19:19
Címkék
A magyar ifjúsági fiú kézilabda-válogatott a szerbeket verte Siófokon, míg a serdülők a norvégokat győzték le Balatonbogláron felkészülési találkozón.

A Kárpáti Krisztián vezette ifjúsági fiúk pénteken és szombaton a szerbekkel játszanak két edzőmérkőzést Siófokon. A dupla meccs első felvonásán a mieink 28–24-re nyertek.Kárpáti Krisztián vezette ifjúsági fiúk pénteken és szombaton a szerbekkel játszanak két edzőmérkőzést Siófokon. A dupla meccs első felvonásán a mieink 28–24-re nyertek.

Eközben a Szabó Levente irányította serdülő fiúválogatott is megkezdte szereplését a balatonboglári NEKA-csarnokban zajló Négy Nemzet-tornán. A felkészülési viadal első játéknapján a magyar csapat 42–34-re múlta felül a norvégokat. Folytatás szombaton az osztrákok ellen.

(Kiemelt kép forrása: NEKA)

Legfrissebb hírek

Wenger helyesli az Infantino-terv visszavonását, és még hisz a FIFA átláthatóságában

Minden más foci
11 perce

Kun Patrícia 26. lett a női 3 méteres műugrás selejtezőjében a vizes Eb-n

Úszás
21 perce

PREMIER LEAGUE 2026–2027, ADATBANK, MENETREND, EREDMÉNYEK

Angol labdarúgás
21 perce

Strandröplabda ob: szuperrangadó lehet a nőknél, üres a trón a férfiaknál

Röplabda
39 perce

Szabalenka a kötelező nemi vizsgálat mellett érvelt

Tenisz
43 perce

Az oroszok biztonsági okokból nem vesznek részt a jövő évi férfi röplabda-vb-n

Röplabda
49 perce

Újra tárgyal Diomandéról a Real Madrid; üzent a Barcának a PSG által csábított Ferran Torres – keddi transzferhíradó

Minden más foci
53 perce

„Az elmúlt évek egyik legfurcsább transzfere zárult le” – A 10-es mez Markgráf átigazolásáról

Labdarúgó NB I
57 perce