A hónap műhelye: a díjátadó ünnepségen a Statisztika asztaliteniszezői arattak

utanpotlassport.hu utanpotlassport.huutanpotlassport.hu utanpotlassport.hu
2017.06.02. 15:05
Címkék
Remek áprilist produkáltak a Statisztika PSC asztaliteniszezői, elsöprő fölénnyel nyerték a serdülő és ifjúsági országos csapatbajnokságot, valamint a belga nemzetközi utánpótlás-bajnokságról is érmekkel tértek haza. Az elismerés történetében harmadik pingpongműhelyként vehették át a MOB, a Decathlon és az Utanpotlassport.hu által alapított A hónap műhelye díjat és az azzal járó, félmillió forintos vásárlási utalványt. Az ötvenkettedik ünnepségen ráadásul dupláztak, hiszen a közönségszavazást megnyerve százezer forinttal feljebb tornázták a megnyert összeget.

MunkatársunktólTöbb szempontból is különlegesre sikerült a MOB, a Decathlon és az Utanpotlassport.hu által alapított A hónap műhelye díj ötvenkettedik díjátadója. Egyrészt harmadik asztalitenisz-műhelyként a kizárólag leányokat foglalkoztató Statisztika PSC is beírta magát az elismerés több mint négyéves történetébe. Ráadásul az áprilisi győztes díjazásán debütált a frissen megválasztott MOB-elnök, Kulcsár Krisztián. Bruckner Gábor, az Utanpotlassport.hu főszerkesztője a közönségszavazáson is nyertes, így összességében hatszázezer forintos sportszervásárlási utalvánnyal jutalmazott Statisztika mellett örömmel köszöntötte a díjat először átadó elnököt.MunkatársunktólTöbb szempontból is különlegesre sikerült a MOB, a Decathlon és az Utanpotlassport.hu által alapított A hónap műhelye díj ötvenkettedik díjátadója. Egyrészt harmadik asztalitenisz-műhelyként a kizárólag leányokat foglalkoztató Statisztika PSC is beírta magát az elismerés több mint négyéves történetébe. Ráadásul az áprilisi győztes díjazásán debütált a frissen megválasztott MOB-elnök, Kulcsár Krisztián. Bruckner Gábor, az Utanpotlassport.hu főszerkesztője a közönségszavazáson is nyertes, így összességében hatszázezer forintos sportszervásárlási utalvánnyal jutalmazott Statisztika mellett örömmel köszöntötte a díjat először átadó elnököt.

Kulcsár Krisztián MOB-elnök dr. Ormai Lászlónak, a Statisztika alapítójának és Oláh Zsuzsának, az asztalitenisz-szakosztály vezetőedzőjének gratulál Fotó: Szalmás Péter/MOB
Kulcsár Krisztián MOB-elnök dr. Ormai Lászlónak, a Statisztika alapítójának és Oláh Zsuzsának, az asztalitenisz-szakosztály vezetőedzőjének gratulál Fotó: Szalmás Péter/MOB

Kulcsár Krisztián MOB-elnök dr. Ormai Lászlónak, a Statisztika alapítójának és Oláh Zsuzsának, az asztalitenisz-szakosztály vezetőedzőjének gratulál  •  Fotó: Szalmás Péter/MOB

Az egyéni világbajnok, olimpiai ezüstérmes párbajtőrvívó a nyertes pingpongozók mellett méltatta a díj alapítóit, mivel remek kezdeményezésnek tartja az Utanpotlassport.hu és a Decathlon által létrehozott elismerést.

„Ebben az esetben nagyszerű példáját láthatjuk a sport és üzleti világ közötti együttműködésnek, azért is fogunk dolgozni a jövőben, hogy minél több ilyen típusú projekt jöjjön létre, mert ezek viszik előre a magyar sportot – mondta Kulcsár Krisztián, majd a díjazottakhoz szólt: – Természetesen köszönetet kell mondani az edzőknek, a szülőknek, a szövetségnek, de a legnagyobb gratuláció a gyerekeket illeti, hiszen mégis csak ők érték el azokat az eredményeket, amelyek miatt most a Statisztika lehet itt.”

A Decathlon ügyvezető igazgatója, Pósfai Gábor elmondta, örömére szolgál, hogy ilyen patinás egyesület veheti át az áprilisi elismerést: „Nagyszerű, hogy a régi, nagy múltú szakosztály ma is ilyen remek eredményeket tud elérni. Az pedig, hogy a győzelmük egybeesik az új MOB-elnök debütálásával, növeli az esemény rangját.”

Az asztalitenisz-szövetséget képviselő alelnök, Fehér László most nem a részvételhez, hanem a sikerhez gratulált a statisztikás lányoknak: „Nagy megtiszteltetés a sportágnak, hogy harmadik műhelyként a Statisztika is nyerni tudott. Remélem, a jövőben az utánpótlássikerek mellett a felnőttvilágversenyeken is bizonyítanak a díjazottak, minden lehetőségük megvan rá.”

014
014

A győztes lányok  •  Fotó: Szalmás Péter/MOB

A Statisztika PSC vezetőedzője, a háromszoros Európa-bajnok Oláh Zsuzsa a díj alapítóinak mondott köszönetet: „Hatalmas öröm, hogy sikerült elnyernünk a rangos elismerést. Rendkívül fontosnak tartom, hogy az utánpótlásban végzett munkát megbecsülik. Nagy köszönettel tartozunk a három alapító szervezetnek.”

A hónap műhelye díj természetesen folytatódik, június 5-ig a májusi teljesítmények alapján lehet jelölni.

A Statisztika asztaliteniszezői áprilisban remekeltek, és mivel – mint az már alighanem köztudott– egy műhely egy évben csak egyszer nyerhet, nyitva áll az út a többiek előtt.

További korosztályos híreink ASZTALITENISZBEN sportági aloldalunkon.

Legfrissebb hírek

Kiss Tamás gólt szerzett Cipruson; a Galatasaray Sallai Roland nélkül nyert kiütéssel

Légiósok
7 perce

Rövidített és szeles szakaszon mutatkozott be a Bahrain Victoriousben Valter Attila

Kerékpár
9 perce

Gyász: elhunyt az NB II-es Ajka korábbi elnöke, Geri Gyula

Labdarúgó NB II
10 perce

NB I: Újpest–Debrecen

Labdarúgó NB I
24 perce

Továbbra is hibátlan a Veszprém, 14 góllal győzte le az FTC-t a férfi kézi NB I-ben

Kézilabda
36 perce

Női kosár NB I: negyvenpontos kiütést mért a Sopron a Győrre

Kosárlabda
36 perce

Téli olimpia: a svédek elődöntősök a női jégkorongtornán

Téli olimpia 2026
50 perce

Fordulatos meccsen nyertek a csehek a franciák ellen

Téli olimpia 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik