MTI/K. B. 2021.05.12 21:06 Frissítve: 2021.05.12 22:53

Vizes Eb: olasz arany a szinkronműugró vegyespárosversenyen

Az olaszok nyerték a vegyespárosok szinkronműugró versenyét szerdán a budapesti vizes Európa-bajnokságon – írja a Magyar Távirati Iroda.

A győztes olasz Chiara Pellacani és Matteo Santoro a műugrók 3 méteres szinkronversenyének döntőjében a budapesti vizes Európa-bajnokságon a Duna Arénában (Fotó: MTI/Kovács Tamás)

Matteo Santoro és a női 1 méteren bronzérmes Chiara Pellacani kettőse 300.69 ponttal nyerte a számot, amely a 2016-os londoni kontinensviadalon lett az Eb-k része. A második helyen a címvédő német Lou Massenberg, Tina Punzel párosa végzett, míg a harmadik az Ilja Molcsanov, Vitalija Koroljova orosz duó lett a Duna Arénában.

Az olasz műugrók kedden is nyertek már egy aranyat, Elena Bertocchi női 1 méteren diadalmaskodott.

2021.06.18 10:40:34

Úszás SZABÓ GÁBOR

A 140 éve született legenda labdarúgásban, gyorskorcsolyában és vízilabdában sporttörténeti elsőségekből vette ki a részét.

2021.05.29 08:08:16

Úszás KOVÁCS ERIKA

„Mi, magyarok akkor érezzük igazán elemünkben magunkat, ha váratlan és példátlan kihívásokban kell helytállnunk.”

2021.05.28 07:12:02

Rio háromszoros bajnoka elégedett az Eb-n úszott időkkel, de még versenyezne az év fő megméretése előtt.