Az ország legnagyobb szurkolótáborát építi a Coop

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2021.07.03. 07:01
null
Cseh László, olimpiai ezüstérmes, világ- és Európa-bajnok úszó
Címkék
Együtt vagyunk nagyok – üzeni a legtöbb bolttal rendelkező hazai üzletlánc olimpiai kampányában, amelynek célja, hogy egy minden eddiginél nagyobb szurkolói közösséget hozzon létre a magyar csapat támogatására. (x)

 

A Coop immár 25 éve segíti a Magyar Olimpiai Csapat felkészülését. A 2240 üzletből álló bolthálózat, a napi másfél millió vásárló és a hatalmas online követőtábor kiváló lehetőséget jelent, hogy ez a támogatás az anyagi hozzájáruláson túl sokkal többről is szóljon. Arról, ami legalább olyan fontos sportolóinknak, mint az alapos felkészülés vagy a tökéletes formaidőzítés: a szurkolók szeretetéről és biztatásáról.

Az EGYÜTT VAGYUNK NAGYOK olimpiai mozgalomhoz a szurkolók a Coop üzletekben és az online térben is csatlakozhatnak. Ahogy az athéni olimpiai óta mindig, ezúttal is küldhetnek személyes buzdító üzeneteket a boltokban kihelyezett különleges hajrászalagokon. A social media felületeken – például a Coop több mint 600 000 követővel rendelkező Facebook-oldalán – nap mint nap bizonyíthatják, hogy olimpikonjaink és az ország együtt alkot egyetlen nagy csapatot.

Gundel Takács Gábor, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) kommunikációs vezetője és Cseh László
Gundel Takács Gábor, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) kommunikációs vezetője és Cseh László

A Coop szurkolótáborának tagjai a közösséghez tartozás, az együtt szurkolás és a nemzeti büszkeség érzése mellett különleges tartalmakat és egy kivételes lehetőséget is kapnak. A sportolóinkat egy like-kal vagy kommenttel támogatók egy nyereményjátékokon vehetnek részt, olimpikonjaink pedig exkluzív interjúkban és videókban osztják meg velük felkészülési kulisszatitkaikat. A magyar sport élő legendái és fiatal reménységei örömmel vállalták a szereplést, hiszen a szurkolókkal való személyes kapcsolat számukra is felbecsülhetetlen érték.

A Coop a kampány indulásával egyidőben tartott sajtótájékoztatón jelentette be, hogy az új olimpiai ciklusra is meghosszabbítja együttműködését a Magyar Olimpiai Bizottsággal, így újabb 4 évig, immár stratégiai partnerként áll a Magyar Csapat mellett. Ebben a kapcsolatban pedig a világraszóló sportsikerek vagy a megszerzett érmek száma mellett ugyanolyan fontos az a szám is, amely a mozgalom weboldalán pörgő számlálón látható. Minél többen csatlakozunk a Coop szurkolótáborához, annál több erőt, kitartást, energiát és erkölcsi támogatást adhatunk a Magyar Csapatnak – amelynek mi is fontos tagjai vagyunk.

Legfrissebb hírek

Egy-egy gól Hollandiától és Marokkótól – jöhet a hosszabbítás!

Foci vb 2026
14 perce

Megható jelenet: Gakpo betalált Marokkó ellen, majd minden érzelem előtört belőle gyermeke elvesztése miatt – videó

Foci vb 2026
28 perce

„Ha ez szabálytalan, akkor az Arsenal nem lenne bajnok” – Klopp a németek elvett góljáról

Foci vb 2026
59 perce

Összesen 7 lövés, de 3 nagy védés a félidőben

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Hollandia–Marokkó mérkőzés

Foci vb 2026
2 órája

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Hollandia–Marokkó 1–1

Foci vb 2026
2 órája

Videón a paraguayi csoda – így esett ki az idei vb első tizenegyespárbajában Németország

Foci vb 2026
2 órája

Az 56 beadás rekord – sokatmondó, hogy 10 volt sikeres

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik