Tenisz csapat-vb: a szerbek szerezték meg az aranyérmet
A szerb válogatott 2009 után másodszor nyerte meg a férfi teniszezők csapat-világbajnokságát, miután a düsseldorfi esemény döntőjében mindkét egyéni mérkőzését megnyerte a csehekkel szemben.
A délben rendezett első egyéni meccsen Janko Tipszarevics két szettben megverte Tomás Berdychet, majd délután Viktor Troicki győzte le három játszmában Radek Stepáneket.
| DÖNTŐ |
| Szerbia–Csehország 2–0 |
| Janko Tipszarevics–Tomás Berdych 7:5, 7:6 (10–8) |
| Viktor Troicki–Radek Stepánek 2:6, 6:4, 6:3 |
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben
Tenisz
2026.06.14. 16:06
Ezek is érdekelhetik




