Pavuk Viktória: győzelem

KOVÁCS ERIKAKOVÁCS ERIKA
Vágólapra másolva!
2006.11.21. 14:04
Címkék
Pavuk Viktória győzelemmel kezdte az idei szezont. Ez igazán ráfért a műkorcsolyázó hölgyre, hiszen a tavalyi idény nem úgy sikerült számára, ahogy elképzelte. 23. hely a torinói olimpián, 25. a világbajnokságon. Pavuk, aki egyébként az MTK versenyzője, nyár óta a Sportország Alapítvány támogatásával készül a versenyekre. Az első megpróbáltatás november második hétvégéjén várt rá.
Nizzában a dobogó tetején
Nizzában a dobogó tetején
Nizzában a dobogó tetején
Nizzában a dobogó tetején
Talán még ő maga sem gondolta előre, hogy ennyire jól sikerül majd az idei nemzetközi bemutatkozása... Pavuk megnyerte a versenyt.

- Mit kell tudnunk erről a versenyről, amelyet megnyert Nizzában?
- Ez egy kisebb nemzetközi verseny volt, néhány komolyabb névvel. Nekem személy szerint nagyon kellett ez a verseny, hiszen mindig fontos, hogy az első versenyemen milyen értékeket kapok a gyakorlatomra. Így volt ez most is.

- Most hétvégén pedig a moszkvai GP-verseny következik.
- Igen, és nagyon várom ezt a versenyt. Egyetlen célom az, hogy szépen szerepeljek, hogy megcsináljam ott és akkor azt, amit tudok. Élvezettel szeretném csinálni a gyakorlataimat. Ha ez sikerül, akkor számszerű eredménytől függetlenül már elégedett leszek.

- A két verseny között jut még idő arra, hogy kicsit csiszolgassa a gyakorlatait?
- Persze. Pont ezért a verseny előtti hetet már Moszkvában töltöm, a koreográfusommal, Igor Tchiniaev-vel főként a forgásokat és a lépéseket gyakoroljuk. Egyébként már csak a jégen edzek, néha-néha persze azért járok még balettórákra is, de most, a szezon ezen szakaszában már a jégé a főszerep.
Legfrissebb hírek

NB I: Újpest–Kazincbarcika

Labdarúgó NB I
4 perce

Így törte el a korábbi youtuber állkapcsát Joshua – kép

Ökölvívás
5 perce

Fordulatos meccsen négygólos döntetlent játszott a Cagliari és a Pisa

Olasz labdarúgás
27 perce

Férfi kézi: Rea Barnabás távozik a Stjarnantól – hivatalos

Kézilabda
43 perce

Elsöprő többséggel további négy évig a 81 éves Hasszan Musztafa az IHF elnöke

Kézilabda
49 perce

Mbappé: A gólörömöm Cristianónak szólt, sokat segített nekem

Spanyol labdarúgás
56 perce

Gyász: elhunyt kollégánk, a párizsi olimpiáról is tudósító Csudai Sándor

Egyéb egyéni
1 órája

A Porto hivatalosan is bejelentette Thiago Silvát

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik