Boszniában csupasz fenékkel fogadták az ellenfél himnuszát - képek

2012.11.06. 11:38
null
Tort ült a műveltség a lelátón (forrás: Sportski žurnal)
Címkék
Mindig hálás dolog egy kicsit kitekinteni a Balkánra, ahol a remek ételek, a jó zenék és a kedves emberek mellett olykor némi khm... vadhajtások is megfigyelhetők.

Itt van például Bosznia-Hercegovina csodás országa, amelynek szép fővárosában, Szarajevóban rendezték a Bosznia–Szerbia kézilabda Eb-selejtezőt. A nem is olyan régi történelmi emlékek hatására a hazai drukkerek nem fogadták túl kedvesen a szerbek himnuszát, és mint az a képen is látszik, egyesek letolt nadrággal, mások felemelt középső ujjal „adták meg a tiszteletet".

A szerb válogatottat mindez nem befolyásolta túlságosan, 24–21-re megnyerték a meccset a „katlanban”.

Tort ült a műveltség a lelátón (forrás: Sportski žurnal)
Tort ült a műveltség a lelátón (forrás: Sportski žurnal)

 

 

Legfrissebb hírek

Egyik meccsen sincs gól a félidőben

Foci vb 2026
8 perce

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
20 perce

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk

Foci vb 2026
37 perce

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
59 perce

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea

Foci vb 2026
1 órája

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Csehország–Mexikó

Foci vb 2026
1 órája

Mexikóból tudósító kollégánk már a helyszínen

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik