Már nemcsak CR7 szomorú, hanem Casillas is?

2012.09.25. 15:07
Címkék
Ha nem lenne valami botrányszag a levegőben a Real Madridnál, talán már rosszul is érezné magát a közvélemény. A klub lassacskán már ott tart, mint egy kényúr udvara vagy éppen a szovjet időkben a Kreml, hogy minden apró rezdülésnek hatalmas jelentőséget tulajdonítanak a figyelő szemek. Így volt ez Cé szomorúságánál – amelynek oka máig nem tisztázódott megnyugtatóan – vagy éppen Mourinho aktuális összeveszéseinél.

Most pedig Casillas került terítékre, mivel a Rayo Vallecano elleni hétfői mérkőzésen látványosan nem örült Cé tizenegyesgóljának. Immáron nem először. Legutóbb a BL-meccs utolsó percében a Manchester City ellen is Ronaldo lőtte a győztes gólt, Iker akkor sem ünnepelt. Később azt állította, a meccs előtt tudta meg, hogy egy beteg lengyel kisfiú halt meg, akivel még az Eb-n találkozott.

Casillas nem ünnepel Cé góljánál a Rayo ellen

A meccs után mindenesetre megjelent egy kép a Marca internetes felületén, amelyen a két fiú már együtt ünnepel. A spanyol hozzászólók szerint azonban a kép kamu, valami régebbit szedtek elő, hogy eltussolják a Real öltözőjében meglévő feszültséget. Az egyáltalán nem biztos, hogy a kép régi, de hogy furcsa dolgok vannak a Realnál, az biztos. Iker Casillas aztán még annyit mondott a jelenetről, hogy „csak tréfálkozott”. No, ezt sem tartották túlságosan megnyugtatónak a Blancók szurkolói.

Amúgy az utóbbi időben megint felmelegítették azt a régi káposztát is, hogy Casillas nem jön ki Mourinhóval, szóval a Real-saga folytatódik.

Ugye, mi jó barátok vagyunk? (forrás: Facebook)
Ugye, mi jó barátok vagyunk? (forrás: Facebook)
Legfrissebb hírek

Keddi sportműsor: ETO–KTE MK-negyeddöntő; bajnokit játszik a Liverpool és a Bournemouth is

Minden más foci
6 órája

Augenthaler: Német–brazil vb-döntő lesz; Gasper Okorn: A magunk urai vagyunk

E-újság
6 órája

Nyakkendőt az edzőkre – Mohai Dominik publicisztikája

Minden más foci
6 órája

Gólt sem szerzett, kikapott a halovány teljesítményt nyújtó Real Madrid

Spanyol labdarúgás
6 órája

Bombagóllal nyert Pisában a Bologna, Udinében zakózott a Fiorentina

Olasz labdarúgás
6 órája

Női kosárlabda: Juhász Dorka lett február legjobbja az Euroligában

Kosárlabda
6 órája

MLSZ: húsvéthétfőn és az országgyűlési választás napján nem rendeznek mérkőzéseket

Labdarúgó NB I
7 órája

Tovább tart a Videoton győzelmi szériája

Labdarúgó NB II
7 órája
Ezek is érdekelhetik