Cristiano Ronaldo egy Lamborghinivel lepte meg magát a születésnapján

2012.02.08. 10:29
null
Elképesztően jól néz ki elölről... (Fotó: autogaleria.hu)
Címkék
A Real Madrid sztárja február 5-én ünnepelte 27. születésnapját. A jeles alkalomból pedig egy 700 lóerős Lamborghini Aventadorral bővítette egyébként sem gyenge autógyűjteményét.

A Real Madrid portugál klasszisa egy tűzvörös modellt rendelt magának az olaszországi gyárból. Sant'Agata Bolognesében pedig vannak annyira rendesek a szakik, hogy csináltak egy egyedi, csak CR7-nek hívott példányt. A közel egymillió euróba (kb. 290 millió Ft) kerülő vas több pontján is feltűnik a CR7 embléma. Az autó a nagy napra meg is érkezett Madridba, így Ronaldo már ennek tudatában mehetett el bulizni a spanyol fővárosban lévő Ramses bárba.

Az Aventador a Lamborghini legújabb, tavaly bemutatott büszkesége: a 6,5 literes V12-es erőforrásból 700 lóerőt lehet kipréselni. Ennek és a 690 Nm-es nyomatéknak köszönhetően pedig az autó 2,9 másodperc alatt gyorsul álló helyzetből 100 km/h-ig, a végsebessége pedig 350 km/h.

Ronaldónak persze ez nem az első méregdrága sportkocsija: a vélhetően hangár méretű garázsában a Lambóval együtt már 13 verda áll. Van két Bentley, négy Audi (közte egy RS5 és egy R8 V10), két Mercedes-Benz, valamint egy-egy Aston Martin, Ferrari, Maserati és Porsche.

...hátulról (Fotó: autogaleria.hu)
...hátulról (Fotó: autogaleria.hu)
...és belülről is (Fotó: autogaleria.hu)
...és belülről is (Fotó: autogaleria.hu)
...és belülről is (Fotó: autogaleria.hu)
...és belülről is (Fotó: autogaleria.hu)
...meg akkor is, ha fel vannak nyitva az ajtajai (Fotó: autogaleria.hu)
...meg akkor is, ha fel vannak nyitva az ajtajai (Fotó: autogaleria.hu)
Ebből a V12-esből jön elő a 700 lóerő (Fotó: autogaleria.hu)
Ebből a V12-esből jön elő a 700 lóerő (Fotó: autogaleria.hu)
AVENTADOR MENETPRÓBA A TOP GEAR CÍMŰ MŰSORBAN
Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: vívóink ismét pástra lépnek a hongkongi vb-n

Minden más foci
2 órája

A belga élvonalban folytatja Átrok Zalán; interjút adott lapunknak Supka Attila

E-újság
2 órája

Emberelőnyben kétgólos hátrányból fordított a Dinamo Zagreb; a Sturm Graz összesítésben átgázolt a Heartson

Bajnokok Ligája
2 órája

A németek Messiása – Moncz Attila publicisztikája

Német labdarúgás
3 órája

Információ és szabadság – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
3 órája

Amennyiben továbbjut az ETO FC, a Riga FC-vel találkozik a harmadik körben

Európa-konferencialiga
3 órája

Szongoth Domán a kanadai juniorbajnokságban folytatja

Jégkorong
3 órája

Jan Ullrich szerint Tadej Pogacar a jelenkor Eddy Merckxe

Kerékpár
4 órája