A Manchester City védelme is a Super Bowlra készül - fotó!

2012.02.05. 12:45
null
Joleon Lescott, Nigel de Jong és Micah Richards (Fotó: fourfourtwo.com)
Címkék
Nincs mese: a New England Patriots és a New York Giants csatája még a Premier League küzdelmeit is elhomályosítja. A listavezetőnél már csak a tojáslabdára tudnak gondolni.

A védelem felsorakozik, szemben az ellenfél támadóival, de hoppá! Itt valami nem stimmel! A fiúkon nem egyforma mez feszül (sőt, nem is feszül)! Ezek nem is egy csapatban játszanak – illetve igen, de azért jobb, ha van egy bíró, aki messze földön híres higgadtságával a legzűrösebb ügyekben is képes megbékíteni a feleket.

A Manchester City védelmének két oszlopa, a Patriots-drukker Joleon Lescott és a Giants-szurker Micah Richards nézett egymással farkasszemet a klub edzőpályáján – természetesen már a vasárnap esti Super Bowl jegyében. A bíró szerepében pedig Nigel de Jong tetszelgett.

„Gyerekkorom óta nagy rajongója vagyok az amerikai futballnak. Kölyökkoromban volt egy barátom, akinek amerikai az apukája. Nagy Miami Dolphins-drukker volt, és rám is átragadt a sportág szeretete″ – idézi Lescottot a Four Four Two magazin nemzetközi online kiadása.

„Én is a haverom által keveredtem bele a dologba. Korábban inkább a kosárlabda érdekelt, de már jobban szeretem a focit. Sokkal inkább a fizikumra épít, mint a mi focink, igazi kontakt sport, de egyúttal nagyon laza is. Később szívesen foglalkoznék vele komolyabban is″ – mondja Richards.

„Nagyjából öt éve követem az NFL-t egy Amerikában élő barátunknak köszönhetően. A lehető legtöbb meccset megnézem a tévében, és mára nagyon megszerettem az amerikai focit″ – mesélte a kemény szereléseiről ismert De Jong.

Nincs mese, csak harc (Fotó: fourfourtwo.com)
Nincs mese, csak harc (Fotó: fourfourtwo.com)
Na, jó, azért egy kis tréfa még belefér (Fotó: fourfourtwo.com)
Na, jó, azért egy kis tréfa még belefér (Fotó: fourfourtwo.com)
Lescott él-hal a Patriotsért (Fotó: fourfourtwo.com)
Lescott él-hal a Patriotsért (Fotó: fourfourtwo.com)
Bírónak mi sem tudnánk mást elképzelni (Fotó: fourfourtwo.com)
Bírónak mi sem tudnánk mást elképzelni (Fotó: fourfourtwo.com)
Legfrissebb hírek

Révész Bulcsú döntő frémben kapott ki John Higginstől a Welsh Openen

Egyéb egyéni
2 órája

Csütörtöki sportműsor: FTC–Ludogorec az Európa-ligában, PSG–Szeged a kézi BL-ben

Birkózás
3 órája

A nyolcaddöntőért játszik a Fradi; Fenyő Noah visszatérne a Bundesligába

E-újság
3 órája

Tovább száguld a címvédő Fenerbahce, szenved a Barca a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
3 órája

Teljes a mezőny, ez a 16 csapat várja a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének pénteki sorsolását

Bajnokok Ligája
3 órája

Elmaradt az újabb olasz csoda: a Juve hiába állt fel 10 emberrel a padlóról, a Galata jutott tovább!

Bajnokok Ligája
3 órája

Merénylet a télben – Csinta Samu publicisztikája

Egyéb egyéni
4 órája

Tűzkészültség – Deák Zsigmond jegyzete

Egyéb egyéni
4 órája
Ezek is érdekelhetik