Letartóztatták Nicklas Bendtnert és egy csapattársát

Vágólapra másolva!
2011.12.16. 13:25
null
Lee Cattermole-nak és Nicklas Bendtnernek még lesz egy köre a rendőrségen (Fotó: PA / Guardian)
Címkék
A northumbriai rendőrség őrizetbe vette a Sunderland két játékosát, Nicklas Bendtnert és Lee Cattermole-t. A vád szerint december 6-án Newcastle-ben követtek el bűncselekményt.

A rendőrség tájékoztatása szerint Cattermole és a korábbi Arsenal-játékos, Bendtner december 6-án, este 10 óra táján Newcastle-ben a Stowell Streeten több autót is megrongáltak, jelentős kárt okozva azokban.

Az eset két nappal azt követően történt, hogy a Sunderland 2–1-es vereséget szenvedett a Wolverhamptonban. A két futballistát a kihallgatás után óvadék ellenében szabadlábra helyezték.

Arról nem szól a Guardian cikke, hogy mit követtek el az urak - lehet, hogy visszapillantó tükröket gyűjtöttek? A dán csatár mostanában egyébként sem bír magával: az elmúlt hétvégén Koppenhágában egy pizzériában csinált idiótát magából.

Legfrissebb hírek

Nemzeti Sportrádió: a sztársportolóknak hatalmas véleményformáló szerepük van

Egyéb egyéni
26 perce

Elhunyt a legendás cseh jégkorongozó, Josef Horesovsky

Jégkorong
1 órája

Aranycipő: nagyon szoros a verseny Kane, Haaland és Mbappé között

Minden más foci
1 órája

Nem lesz több meccse, visszavonult Terence Crawford

Ökölvívás
2 órája

Kőbán Rita: Vannak még terveim, de most „énidőm” van

Kajak-kenu
2 órája

Carlos Alcaraz több mint hét év után megválik az edzőjétől

Tenisz
2 órája

Dárdai Pál Újpesten, sportigazgatóként folytathatja – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2 órája

Ökölvívás: Czifra arany-, Bodnár ezüstérmes az U17-es Eb-n

Utánpótlássport
2 órája
Ezek is érdekelhetik