Shakira az Espanyolnak szurkol!

Vágólapra másolva!
2011.02.25. 15:01
null
Az árulkodó fotó 2004-ből: Shakira és Raúl Tamudo (Fotó: Marca.com)
Címkék
Habár a kolumbiai popsztár manapság az FC Barcelona védőjével, Gerard Piquével ápol szorosabb kapcsolatot, a szíve valójában a katalán város kisebbik csapatáért dobog.

Döbbenetes hír látott napvilágot csütörtökön spanyolországban: Shakira tagja az Espanyol szurkolói klubjának. A szőke szépség még 2004-ben tett látogatást a kék-fehér klub stadionjában, és ekkor vehetett át egy Espanyol-mezt a gárda akkori csapatkapitányától, Raúl Tamudótól. Valamint megkapta a 27506-os sorszámú szurkolói kártyát is.

A hírt annak idején a klub honlapja büszkén kürtölte világgá, most azonban rossz néven veszik, hogy, amikor az énekesnő annyit szerepel a hírekben, mint az FC Barcelona sztárjának, Gerard Piquének a kedvese, ezt az apró információt elfelejtette megosztani az újságírókkal.

Mi azért őszintén reméljük, hogy a művésznő kék-fehér klubkártyája nem fog sötét árnyékot vetni a bimbózó kapcsolatra.

Legfrissebb hírek

Komoly csapás érte a Barcát, megsérült a kupadöntő hőse – hivatalos

Spanyol labdarúgás
11 perce

TCR World Tour: rajtol az új idény, Michelisz Norbert újra a csúcsra törne a Hyundaijal

Egyéni
18 perce

A Real Madrid korábbi edzője lett a katari szövetségi kapitány – hivatalos

Minden más foci
51 perce

Profi boksz: nem Tysontól kapta a legnagyobb pofonokat Lennox Lewis

Ökölvívás
1 órája

Férfi kézilabda NB I: a Bundesligából igazol a Csurgó

Kézilabda
1 órája

Itt a nevezési lista, az ERC sztárjai is indulnak a Rally Hungaryn

Egyéb autó-motor
1 órája

Hétfőn indul a jegyértékesítés a Magyar Kupa döntőjére

Labdarúgó NB I
1 órája

Hőség, eső, sprint – vízválasztó lesz a Miami Nagydíj Piastri és Norris csatájában?

F1
1 órája
Ezek is érdekelhetik