Lampard kihasználta a Ferrarit - vesztére!

2011.02.25. 14:12
null
Lehet, hogy ezzel repesztett Lampard: Ferrari 599 GTB Fiorano (Fotó: Autogaleria.hu)
Címkék
Frank Lampard Anglia szerte ismert a gyors autók iránti rajongásáról. Úgy tűnik, néha túlzásba is viszi a lelkesedést, és akkor is nyomja a gázt, amikor nem kellene.

Március 3-án bírósági tárgyalás vár Frank Lampardra, a Chelsea válogatott középpályására. A vád: gyorshajtás. Rendőrségi felvételek szerint a futballista még tavaly márciusban hajtott 93 mérföld/órás (kb. 150 km/h) sebességgel ott, ahol csupán 50 mérföld/óra (kb. 80 km/h) volt a megengedett legnagyobb sebesség. Lampard korábban nem jelent meg egy meghallgatáson, most pedig védői azt kérték, hogy újra vizsgálják meg a felvételeket, hátha nem jól mértek a műszerek.

Lampard vonzalma közismert a gyors autók iránt: garázsában Ferrari, Aston Martin és Mercedes modellek sorakoznak egymás mellett. Ezzel ugyan nincs egyedül a londoni futballcsapatnál, azt viszont rajta kívül egyetlen csapattársa sem mondhatja el magáról, hogy szerepelt a rendkívül népszerű autós tévéműsorban, a Top Gearben

Legfrissebb hírek

Női kosárlabda NB I: marad az élvonalban a kieső Szigetszentmiklós – visszalépett a DKKA

Kosárlabda
16 perce

BL-selejtező, visszavágó: ETO FC–Víkingur

Bajnokok Ligája
25 perce

A Haaland mozdulatait utánzó hölgy bemutatja: Kylian Mbappé

Foci vb 2026
34 perce

Ismét hihetetlen színvonal kalapácsvetésben: Halász Bence a 3. lett a Gyulai István Memorialon

Atlétika
39 perce

NB III: Haladás–Sopron, III. Kerület–Csepel, Kaposvár–Siófok, Cigánd–Eger az első fordulóban

Labdarúgó NB II
45 perce

Pogacar újabb lépést tett a végső győzelem felé

Kerékpár
51 perce

A győrieknél megint Nfansu Njie az előretolt támadó – kezdőcsapatok

Bajnokok Ligája
1 órája

Ilyen páholyokból lehet nézni a holnapi angol–argentin csatát Atlantában

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik